Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Xántus IFO angol haladó...

A Xántus IFO angol haladó részén nem lesz nyelvi előkészítő ('nulladik') csak ha valakiknek szükséges? O. o

Figyelt kérdés
mert a levélben, amit kaptam ezt olvastam és nem tudom, hogy most hogy van:|

2013. ápr. 26. 16:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
Igen, ez sajnos igaz. Csak 4 évig fogunk járni a Xántusba. :|
2013. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
anya most felhívja a sulit, hogy most miért meg mi van, de attól függetlenül csak megtanulunk rendesen angolul:|
2013. ápr. 27. 11:00
 3/17 anonim válasza:

úú! Az jó, majd megírod kérlek, hogy mit mondtak. Ne aggódj meg fogsz tanulni angolul, és én is németül. :)

Xántusban nagyon jó a nyelvoktatás, és a szaktantárgyakat is az adott nyelven fogjuk tanulni, heti ezer órában. Én is nagyon sajnálom, hogy nincs +1 év nyelvi előkészítő, de mi ez ellen szerintem nem sokat tudunk tenni. :|

2013. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
De hiszen 5 évesnek volt meghirdetve :-(
2013. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Sziasztok, Sajnos ez így van, állítólag márciusi rendelet szerint, nyelvből kizárólag csak kezdő szinten indíthatnak 1+4 évfolyamot. Így most heti 6 nyelvóra lesz a meghirdetett 16, vagy 17-el szemben. :( Elvileg ez országos, de más suliknál még nem hallottam.
2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
ez szép mondhatom, micsoda átverés....
2013. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
a szakközepes rész akkor sokkal jobb lesz a nyelvtanulás szempontjából.....
2013. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Azt írják, hogy amennyiben többen jelzik ennek (már a +1 évnek) a szükségességét akkor még lehet. hogy indítanak 5 éves képzést
2013. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
igen, de ez csak a kezdőkre vonatkozik, mert a következő mondatban ott van, hogy gyermekének nyelvi szintje nem teszi szükségessé az előkészítő évfolyamon való felkészülést.....
2013. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Xántus gimi részén is így van?
2013. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!