Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kettejük közül ki...

Szerintetek kettejük közül ki az éretlenebb?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves srác, fogalmunk sincs kicsoda. A húgom válaszolt egy körkérdésére, erre a fickó elkezdte kritizálni, hogy fiús animéket néz, hazugnak nevezte azért, mert szavazott rá (azért mert tetszett neki a profilja), de utána durván beszólt neki a kérdésben írt válaszában, amiben tulajdonképpen igaza volt (húgomnak). Meg azt is írta, hogy éretlen csitri, miközben ő volt az aki gyerekes módon elkezdte a legrosszabb értékeléseit adni a húgom kérdéseire. Akkor most? És amúgy, a későbbiekben hogy lehetne tőle megszabadulni?

(A pasi 27, húgom 16, én 18/L)



2013. ápr. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
a srác egy idióta, nem kell vele foglalkozni:)
2013. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy bocs, az első mondatnál elnyomtam a számot. 7-es helyett 5-öst írtam.
2013. ápr. 27. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem alazzatok szét? Linkeld be!
2013. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minek? Lealázza ő saját magát a gyerekes viselkedésével. :D
2013. ápr. 27. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

" És amúgy, a későbbiekben hogy lehetne tőle megszabadulni?"


Ezért.

Mindenkit a saját fegyvernemeben kell legyőzni. Csak minőségi formában. Karddal nem rohanunk egy gepfegyveresnek. A "nem ereszkedek le a szintjére" elv ilyen esetekben azért nem jó szerintem, mert nem fogja felfogni, h az intelligencia győzelmet aratott felette, és esetleg nem szabadulhatsz a kesobboekben jó darabig.

Így viszont felfogja, hogy vereséget szenvedett.

2013. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!