Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek olyannal, akit nagyon szerettek de tudnátok pontosan hogy éretlenebb nálatok?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány... a fiúnak éretlen a felfogása (és ez alatt az önsajnáltatást, a lustaságot, nem tud tök alap dolgokat, meg a vár a csodára felfogást értem nem az iszik mint állat típus), sose volt még barátnője, otthon ülős pedig nem akar az lenni, de nem tesz ellene semmit.. szóval elég gyerekes még és semmi tapasztalata semmilyen téren... egyszer már megszívtam egy ilyennel nagyon, szeretem de nem tudom érdemes-e belevágni..inkább "meneküljek" még most vagy szerintetek mennyire számítanak ezek a dolgok?
2013. márc. 9. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

mindenki különböző

ezek alapján még nem jelentheted ki, hogy nem lesz jó a kapcsolat

adj neki egy esélyt!

2013. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2013. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most 3 évvel fiatalabb barátom van(17-14), és sokkal jobb vele, mint azokkal a húszon éves izomagyú hülyékkel...tulajdonképpen én szedtem fel és tudtam, hogy tapasztalatlan, de legalább olyanná "nevelem" amilyenné szeretném :)

2013. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk nem az a gond hogy fiatal. Hanem az hogy olyan mint egy 14 éves aki még semmit sem tud :D
2013. márc. 9. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem olyan nagy tragédia... ha később is ilyen lesz, akkor az!
2013. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na hát gyönyörű 17 éves lányként egy 14 éves gyerekkel járni. Hiába csak 3 év, ez akkora szakadék, amit én elnézést, de kiröhögök.


Ha nem szimpatikus neked ennyire kérdező, hogy a negatív mellett egyetlen pozitív példát sem említettél, akkor kár erőltetni, csak szenvedtek majd mindketten.


24/N

2013. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!