Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az a hír, hogy egyik...

Igaz az a hír, hogy egyik évben augusztus 20-án az országház előtti uszályról lőtték felfelé a tüzijátékot, az uszály meg felrobbant?

Figyelt kérdés

Valaki mondta,hogy volt ilyen is,és a tűzszerészek pedig beleugrottak a dunába és úgy úsztak ki.

Igaz a fent említett hír?,és ,ha igaz mit szóltok hozzá?



2013. ápr. 28. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
En emlekszem, hogy evekkel ezelott a TVben lattam, hogy langoltmegy uszaly a duna kozepen.... gondoltam van ott eleg viz, majd eloltjak... aztan masnap be is mondtak, hogy nem direkt volt, pirotechnikai effektkent:D
2013. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod ez félig-meddig a jereváni rádió esete.

A hír igaz, kis különbséggel…


Nekem egy sokéves eset nem hír, de üsse kő. Igen, volt olyan, amikor – ki tudja miért – a Dunáról lőtték fel a rakétákat. Az is igaz, hogy nem csak játékból volt tűz. Robbanás nem volt (kivéve persze a tervezettet).


Kisebb tüzek egyébként szoktak lenne. Ennek megelőzésére, pl. a Gellért-hegyet tűzoltók szokták locsolni a tűzijáték előtt és alatt.


Mit szóljak hozzá? Semmit.

2013. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi pont szemben voltunk ezzel a bizonyos uszállyal de nem robbant fel,volt rajta egy kisebb tűz és alacsonyabbra lőtte a rakétákat,ennyi.A sötétben pedig nem lehetett látni hogy menekültek-e róla a tűzszerészek vagy sem.
2013. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
2006-ban öten is meghaltak a tűzijátékon.
2013. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Valami oka van annak a 18 %-nak. A kérdés nem az volt, haltak-e meg tűzijátékon. A kijelentésed ebben a formában pedig nem is igaz.
2013. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!