Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Buszos utazás, hányinger?

Buszos utazás, hányinger?

Figyelt kérdés
Elég rosszul vagyok a buszon és holnap közel 24 órát fogok utazni egyhuzamban. Mit egyek előtte? Mit csináljak....?

2013. ápr. 29. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be hányinger elleni orvosságot és a busz közepére ülj.
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Daedalon tabletta különböző eredetű hányinger és hányás megelőzésére és kezelésére szolgál. Alkalmazható többek között bármely jármű kiváltotta utazási betegségben, különféle hányingert kiváltó eszközös vizsgálatok előtt, vagy szédüléssel is járó középfül eredetű émelygéskor (például Méniere-szindróma).
2013. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azt javaslom, legelőre ülj. Én is mindig szenvedek a buszokkal, meg tudlak érteni. :) Mikor a közepe felé ültem, akkor történt baj... Azóta mindig legeslegelöl, szinte a sofőr mellett ülök, ott semmi bajom. :) Bár max 3 óra volt eddig amit egyhuzamban buszoztam.
2013. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uh hát köszi a válaszokat:)
2013. ápr. 30. 05:48
 5/5 A kérdező kommentje:
mit egyek előtte, és mennyit?
2013. ápr. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!