Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok 38-39-es Vans cipőt...

Hol tudok 38-39-es Vans cipőt vagy converse cipőt venni? Rózsaszín is tetszik de jó pöttyös is vagy minden jó csak kb 10. 000 Ft körül vagy az alatt legyen . SOS

Figyelt kérdés
Szeretem az egyedi cuccokat, olyat amilyen még nincs másnak . Ja és ha neten akkor olyat mondjatok ami megbízható. Lágyszii

2013. ápr. 29. 21:47
 1/2 anonim válasza:

Vaterán vannak nagyon olcsón, azok hamisítványok, azok 2 hónap után már kezdenek szétesni, sőt nekem alapból hibásan küldték...

Pont most volt Bp.-n a The Lab boltnak egy hatalmas leárazása, tehát máshonnan amik maradtak azokat az utolsó darabokat adták el. Csak egyedi vans-ek voltak, 4-6 ezer ft-ért, én 3 cipővel lettem gazdagabb!

Nézelődj eBay-en, vagy Vaterán, mert boltban nemigen juthatsz hozzá 10 rongy alatt egyedi -de még alap- darabokhoz sem..:)

2013. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. máj. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!