Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkorod volt?...

Milyen gyerekkorod volt? Történt valami aminek a nyomát még ma is magadban hordozod? Ha igen, mi az? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

- Arra lennék kíváncsi, hogy kivel, milyen rossz dolgok történtek és éreztek-e összefüggést ez, és valamilyen mostani jellemvonásotok, szokásotok, vágyatok között?

- Arra is kíváncsi lennék továbbá, hogy ha valamilyen szinten igen, akkor hogyan sikerült túllépnetek egy-egy adott rossz dolgon?

- ( És esetleg van valami ami kárt okozott benned, de mégsem csinálnád vissza, ha lehetne, mert köszönhetsz valami jót neki a jelenben? )


Súlyos történetekre is kíváncsi lennék.


2009. szept. 27. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó gyerekkorom volt, mindenféle szempontból..Talán emiatt zárkózottabb,félénkebb lettem, de legalább nem (vagy nehezen) tudnak átverni.Már 16 évesen (amikor a többiek buliztak és alkoholizáltak stb.)érettebb voltam, mint a legtöbb felnőtt..Nem hiszem, hogy az ember 100%-osan túl tud lépni ezen, de nekem talán annyira sikerült, hogy normális életet éljek.
2009. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
totál összetörtem magam. eltört a bal kezem, a bal lábam, tiszta hegesek voltak a lábaim. én igazából csak mondom "áh, egy esés, nincs semmi bajom, megyek tovább, picit vérzik, ki lehet mosni a gatyát". és motoroztam tovább. aztán leültem a dombra pihenni, és nem tudtam felkelni. 2 nap múlva mentünk orvoshoz, mert akkor már gyanús volt, hogy nem csak felületi dolgok. ja és ez gyerekkori, bár most is gyerek vagyok :D
2009. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Kétéves koromban a szomszéd gyereke leszakította a kedvenc Donald kacsám fejét. Kihevertem a mély megrázkódtatást, és erős, minden akadályt könnyedén vevő ember lett belőlem.
2009. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

HA lehetséges, ha tudtok beszélni róla, történetekre is kíváncsi lennék. Részletesebben belemenve a dolgokba. Tehát, hogy milyen jellegű problémáknak voltatok részesei; esetleg egy-egy "hétköznapi" emlékre.

Köszönöm az eddigi válaszokat is!


Első, HA NEM lenne GOND, mesélnél részletesebben is? - ha tudsz.

2009. szept. 27. 17:54
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Rendben, legyenek részletek. Majdnem akkora volt a kacsa, mint én. Sárga bőr, piros száj, a fején barrettsapka, a testén csíkos mellény. Dobálták egymásnak, beakadt a feje valami drótba, és leszakadt. Apukám megvarrta, de már soha nem lett olyan, mint előtte.
2009. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám ivott,sose törödött velem és a testvéreimmel,csak a pián járt az esze.Nekem két és fél évesen volt egy immunrendszer betegségem,oviba alig járhattam.Rengeteget voltam kórházba,volt olyan ,hogy nem tudtam lábra állni,mert a betegség ráment az izületeimre,rengetegszer volt 40fokos lázam.

konkrét példa:egyszer mikulás estéje volt,ami a kedvenc napom volt.kb 4 éves lehettem.Az ágyban feküdtem lázasan mikor berontott a nővérem,és elkezdett boldogan kiabálni,hogy itt járt a mikulás...és elvette az ablakból a csomagját.Erre én is felakartam állni,de a lábam nem mondult meg.Elkezdtem torkomszakadtából sikitozni.A mai napig emlékszem rá,akkor mit éreztem.

Az oviban senki se fogadott be, kivülrekedt voltam,hisz alig mehettem oviba,nem éreztek közéjük valónak.Szerencsére a fiúk befogadtak,mindig velük játszottam.

amellett fura voltam és magamnak való.

Az óvónénik úgy gondolták hülye vagyok,és átküldtek egy speciális oviba.Amikor anyunak mondták ,hogy valószinüleg szellemileg visszamaradt vagyok teljesen kiakadt.Mert ő tudta,hogy nem vagyok az csak más vagyok,egy külön világban éltem lelkileg.És nem hallgattam a szabályokra.Úgy éltem az életem hogy voltak ők és voltam én.

A speciális oviban,aztán rájöttek,hogy nem vagyok hülye.Ott megértettek,és elfogadták,hogy más vagyok.Én voltam egy csomó dadus,óvónéni kedvence.Általánosba aztán tök jó tanuló voltam,ott is szerettek a tanárok,úgyanez középiskolában.Minden osztálytársam és tanárom engem okosnak tart ,a barátaim ismeröseim is értelmes lánynak tartanak.Senkinek nem mesélem el a múltam,mert szégyelem elöttük,és egyb. is mintha már csak egy rossz álom lett volna.A betegségem is elmúlt 10éves korom körül.A környezetem életvidám,szép,értelmes,vicces lánynak tart.Rengeteg srác fut utánam,sok barátom van.viszont eléggé magamnak való maradtam.

De a múlt nem hagyott bennem nyomot,úgyse tudok rajta változtatni.=)

2009. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok:átirtam egy mondatot ,és most látom,miután elküldtem ,hogy igy értelmetlen lett,szóval a végefelé az engem szó,az nincs ott . :D :S
2009. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy leírtad, s örülök, hogy jobbra fordult az életed. :)


(Kíváncsi vagyok még más történetekre is. :$ )

Van olyan, akit molesztáltak? Vagy vertek? Akinek van ideg-/elmebeteg, vagy függő a családjában? Lelki terrorban volt része? Vagy hasonló?

2009. szept. 27. 19:24
 9/18 anonim válasza:
miért érdekel ez téged ennyire?
2009. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak szeretném tudni, hogy a hozzám hasonlóakat, vagy durvábbakat átéltek miként állnak a dolgokhoz...
2009. szept. 27. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!