Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban változik az ember...

Valóban változik az ember élete 7 évenként?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
o.O bővebben? én nem értem..
2009. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem spec egyre szarabb lesz
2009. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta akkor nekem ebben az évben van a változás? 14 vokO.o Lehet benne valami:)
2009. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ember társaslény,egész élete folyamán hat rá a külvilág,ezért az élete is idővel megváltozik.A viselkedés kutatók emlegetik ezt a 7 évet.Állítólag 7 évenként változik az ember ízlése ,szokásai,valamelyest a természete,jobb vagy rosszabb lesz a tűrőképessége, és ez kihat az életvitelére is.Hogy ez 7 évenként következik be,vagy más időpontban ,azt embere válogatja.
2009. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja akkor nekem most van váltóévem! Lehet, hogy ezért olyan zavaros minden...
2009. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
7 éve összetörtem egy tükröt, sz@ar is volt ez a 7 évem de most lejárt az átok ideje és kell kb 7 év, hogy megszokjam többé nincs átok, majd 7 év lejárta múlva elkezdhetek szerencsésen élni és kibontakozhatok.. utána? ki tudja? lehet összetörök még egy tükröt
2009. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, 7 évenként újul meg teljesen a szervezet.
2009. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ez érdekes .

"Valóban változik az ember élete 7 évenként?"


De mien téren?

Szellemi, fizikai, vagy csak az ebmer selytjeiröl van szó hogy 7 év alatt teljesen kicserélődnek.


Túl tág ez a kérdés.

"Valóban változik az ember élete 7 évenként?"


Az ember mindig ugyan az és mindig változik.

Azt hogy mien idő közönként valátozik, azt csak saccolni lehet. Az ember egy nap alatt, egy perc alatt is megváltozhat de vannak esetek mikor évekröl beszélnhetünk.


Vannak olyan emberek akik 4 év alatt a semmiböl hatalmas vagyont csinálnak. Szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy nem kerek 7 évenként változik az ember MINDIG AZ ADOTT KÖRNYEZETHEZ VAGY A VÁGYAIHOZ ALKALMAZKODIK.

És ilyenkor változik meg az ember.Ha szellemi változásrol beszélünk


Ha viszont fizika akkor se mondhatjuk ki kereken hogy 7 évvenkén van egy nagyobb változás mert szinte minden nap változunk. A környezetünk változtat pl: lehet egy ilyen dolog egy baleset vagy akár egy verekedés de mindenféle képpen az ember változik de még őnmaga marad.


Amugy ha valamit rosszul irtam javitsatok ki ez saját gondolat/tapasztalat semmit nem vettem segitségül hogy ezt a komentárt megirjam.


remélem érthető voltam

további szép napot'

2009. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én változtam 15 éves tiniként mikor ráébrettem az életre, aztán szép lassan minden csak romlott 25 évesen olyan vagyok mint egy 10 éves mégis minden ezzerszel rosszabb.
2009. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most kezdek rájönni, hogy lehet valami a dologban. 2004 tesóméknál laktam, végeztem a sulival, azután elkezdtem dolgozni, elköltöztem tőlük, indult a karrierépítés, komoly párkapcsolat jött, vezető beosztások, jó fizetés, jó lakás, szép autó, saját élet. Aztán változás következett minden téren, a tavalyi év katasztrófa volt. És most, 2011-ben költözöm megint tesómékhoz és kezdem építeni az életem, karrier, új párkapcsolat, stb. Ez akárhogy is számolom, 7 év!
2011. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!