Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora pénz van egy könyvkiad...

Mekkora pénz van egy könyvkiadásban? Tehát írok egy könyvet, kiadatom, mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 14:20
 1/8 fersk ***** válasza:
J. K. Rowling például milliókat (és nem forintban). DD
2013. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az attól függ hányan veszik meg...
2013. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát minél nagyobb iránta a kereslet annál több a pénz belőle? Szóval ha senki nem veszi, akkor nem látok belőle pénzt?
2013. máj. 1. 14:56
 4/8 fersk ***** válasza:
Ha (mondom HA) találsz egy kiadót, amely vállalja a kockázatot, attól kaphatsz pénzt (akár sokat is, ha fantáziát lát a dologban), így övé a rizikó.
2013. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ,hogy mekkora a kereset rá.
2013. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát, megírtam egy könyvet, találtam rá egy kiadót: az ad pénzt, amiért kiadhatja? És utána pedig a kereslet függvényében kapom a pénzt?
2013. máj. 3. 10:07
 7/8 hundugo válasza:
Ha még aktuális! Most adattam ki egy könyvemet a UNITED P.C. kiadóval! Megbántam! Mindenféle szerzői jogról le kellett mondani(szóval az egész könyvröl!!!)Hirdetésükkel ellentétben,évente egyszer számolnak el!! (10 % a szerzői jogdíj !!!!)s megveheted a saját könyvedet 20% kedvezménnyel,mert még tisztelet példányt sem kapsz. Ha netán felmondod a szerződést,akkor olyan summát vágnak a nyakadba,hogy életed végéig fizethetsz!!! Ha viszont keresel egy nyomdát (a másik könyvemmel ezt tettem!!!) Szabadon rendelkezel a könyveddel,azt csinálsz vele amit akarsz,olyan áron adod,amilyen akarod! Sajnos ez azonban pénzbe kerül,de megfizethető. A terjesztésről neked kell gondoskodni. Ha több kérdésed van,szívesen válaszolok!
2013. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy felvilágosítottál. Viszont lenne egy kérdésem: ha egy nyomdával kinyomtattatod a könyvedet, akkor, hogy te azt eladhasd, nem kellenek valami papírok? Mert ugye ezzel így kereskedsz, és ahhoz engedély kell.
2013. jún. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!