Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen idióta,...

Csak én vagyok ilyen idióta, hogy az egész május elsejét tanulással töltöm?

Figyelt kérdés

Holnap 4 dolgozat vár, plusz a felelések, habár egy tanárt leszámítva szerintem ők elhalasztják a dolgozatokat, de még mindig jobb félni, mint megijedni.

17/L :))


2013. máj. 1. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy idióta. bár a helyedben pihenéssel.kikapcsolódással tölteném de nem nem normális.
2013. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 4 doga van akkor nem baj ez, de én inkább délelőtt tanultam volna amikor még kipihentebb vagyok, és délután, estefelé meg pihentem volna vagy elmentem volna valamerre.
2013. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Holnap vizsgám lesz, jövő héten még 3, plusz van egy raklap beadandóm, és júniusban államvizsgázok. Szóval nem vagy egyedül, nyugi :)
2013. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg bementem az irodába, mert dolgom volt.

Sajnos, ha feladat van, azt el kell végezni, attól függetlenül, hogy épp munkaszüneti nap van, vagy bármi miatt elvileg pihenni "kellene".


Egyetemi vizsgaidőszak is volt már ilyenkor mindig, sokszor az egész húsvétom, vagy télen a karácsonyom/szilveszterem tanulással telt. (ELTE-ÁJK)

Sajnos van ilyen.

2013. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn érettségi... mi mást csinálhatnák a tanuláson kívül?! :D Most olvasom azokat a kötelezőket amit 4 év alatt kellett volna.
2013. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én két lányom ( 13-15) is tanulással töltötte a napot :) Legalábbis remélem :)
2013. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!