Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hív meg a ballagásár...

Miért nem hív meg a ballagására? Ez nekem miért esik ilyen rosszul? 16/L

Figyelt kérdés

Röviden:

-végzős fiú

-7 hónapja ismerjük egymást

- nagyon jó barátok vagyunk

- szeretem, mint barátot (!) és ő is engem


De,nem hívott meg a ballagására,pedig tényleg nagyon jóban vagyunk,nem értem miért nem. Azt sem,hogy én ebből miért csinálok ilyen nagy ügyet és miért esik ilyen rosszul? :(



2013. máj. 1. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem hívott meg a ballagására mert a családjával szeretné megünnepelni az eseményt.

Esetleg félreérthető lenne a jelenléted.


Hogy miért esik ilyen rosszul és miért csinálsz ebből nagy ügyet, azt csak te tudod.



Ahogy én látom a dolgot.

"szeretem, mint barátot" (másokat becsaphatsz ezzel de magadat nem!)

mert szerintem több neked, mint szimpla barát vagy legjobb barát.

2013. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert többet érzel iránta mint barátság csak ez még nem tudatosult benned, vagy nem akarod elfogadni az érzéseid.
2013. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdezz rá h esetleg segítsél e nekit a ballagás szervezésében. Nyugi lehet hogy csak nem mer vagy elfelejtett meghívni.
2013. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!