Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves fiú vagyok, tériszonyo...

11 éves fiú vagyok, tériszonyom van. De ez később rosszul jön, amikor a suliban olyanokat kell csinálni. Hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kötélmászásra gondolsz? Nekem az vált be, hogy nem néztem le. Egyik napról a másikra nem fog elmúlni a tériszonyod...esetleg "gyúrhatnál" a dologra, fokozatosan menj fel minél magasabb helyekre, hogy megszokd az érzést. A félelem nem fog elmúlni, max. megtanulsz uralkodni rajta, talán enyhül kicsit. Ne görcsölj rá, nem olyan nagy dolog ez, sok mindenkinek van tériszonya, lehet, hogy nem is te leszel az egyetlen :)
2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom :D
2013. máj. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!