Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sportszerű, vagy nem? 18/L

Sportszerű, vagy nem? 18/L

Figyelt kérdés
Egy másik lány kihívott verekedni, mert úgy gondolta, hogy így kell megoldani a problémánk, de megegyeztünk, hogy nincs harapás, rúgás, ököl, hajhúzás, csak birkózás. Ő pedig beletúrt a köldökömbe, csavargatta, cibálta, én meg nem bírtam. Ez sportszerű volt?

2013. máj. 5. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 57es

Nincs piercingem, ocsmanynak tartom a fultagitoval es a fetovalassal egyutt... az emberi test meggyalazasa

Van rajtam izom boven, csak nem fogom hasznalni masoknak fajdalom okozasra... masszor vagyok, ugyhogy ismerem a test szinte mindegyik izmat, eredeset, tapadasat, es hogy hogyan lehet gorcsbe rantani....


Egyszeruen... gyalazatosnak tartom azt, ha valaki fajdalom okozasaval akarja bebizonyitani az igazat...azt nem fogja bebizonyitani, hogy igaza van, csak azt, hogy o az erosebb, es az ostobabb, mert ervelni sem tud meggyozoen, inkabb gondolkodas nelkul ut.... a kozepkorban, vagy az allatok kozott meg elment, de allitolag ertelemmel biro faj vagyunk...


Ja... becsulet, ertektargy... hat nagy ertekrended lehet... nem becsulet az, hanem buszkeseg.. a buszkeseg az, ami miatt nekirohansz barkinek ha lehulyez... nehogymar pont TEGED le mert hulyezni, most megmutatod neki, hogy ezt nem teheti meg veled senki...


Es amugy nem azt mondtam, hogy a testi ero az ostobake, hanem hogy a verekedes az... a birkozas sport... egy becsuletes frrfi kepes szabalyok szerint jatszani, a verekedest rahagyja a suttyokra

2013. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kati Tibor válasza:
hát elég érdekesen akarta megoldani a próblémát a csaj :D
2013. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!