Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik srác az osztályomban...

Az egyik srác az osztályomban totál aranyos, de elég rossz tanuló. Korrepetálással próbáltam volna közelebb kerülni hozzá. Mit tegyek, hogy legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés
Év vége van, minden tanár azzal nyaggatja, hogy kezdjen el tanulni mert iszonyat bukta lesz a végén... felajánlottam neki, hogy segítek egy kicsit, beleegyezett, írtam neki jegyzeteket, de nem volt hajlandó tanulni. A gáz az, hogy (és most jön a filmbeillő nyálas jelenet) nagyon bejön, de nem tudom, hogyan mondhatnám el neki, és mindezek mellett annak a lánynak is bejön az osztályból akit szívből utálok, és láthatóan a srácnak ő jön be inkább mert folyton egy társaságban vannak és a lány eléggé harsány meg feltűnő, én meg folyton a tanulás miatt megyek oda hozzá, és itt kb. ki is merül a kommunikációnk. Mit csináljak, hogy esetleg június közepéig történjen is köztünk valami? :(
2013. máj. 5. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján számomra az derül ki, h Te egy okos leányzó vagy. Biztos vagy benne, h akarsz vmit ettől a lusta, buta sráctól? Nem csak a másik (lány) útálata vonz hozzá, h megmutatsd neki, Te vagy az, aki kell ennek a srácnak? Nem tudom, érthető voltam-e?
2013. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető voltál :) és nem a másik lány miatt vonzódom hozzá, egyszerűen csak szeretem...
2013. máj. 10. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor csak szeresd egyszerűen és ne törődj senkivel és semmivel. Sok boldogságot! :)(:
2013. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de nem hiszem, hogy bármi lehet köztünk...:) de felpontoztalak ;)
2013. máj. 10. 17:51
 5/6 anonim válasza:
Ez olyan mint a SzJG-ben! :D
2013. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg :DD Csak Cortez és Reni nagy nehezen összejönnek, de ez nálunk nem túl valószínű...://
2013. máj. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!