Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki magánfuvarozóként nemzetkö...

Aki magánfuvarozóként nemzetközizik egy kamionnal az hogy hozza össze magának a munkát?

Figyelt kérdés
Az érdekel,hogy a nagy cégeknél ugye vannak logisztikusok,akik intézik a dolgokat,hogy a lerakó után egyből legyen a közelben fuvar.Ha valaki egyedül csinálja,akkor kivisz valamit,mondjuk Franciaországba és üresen jön vissza,az úgy eléggé bukó,nem?

2013. máj. 5. 19:37
 1/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Általában ezek a maszekok is egy másik céggel vannak leszerződve munka ügyben. Több ilyet is ismerek, ők nagy cégeknek az alvállalkozói.

Igen, az nagy bukta lenne, nem is jön haza senki üresen Franciaországból.

Üdv: egy kamionos

2013. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most nézelődtem,találtam fuvarbörzéket meg speditőrcégeket,akik ezt intézik.Gondolom azért az ilyen fuvarszervezők elég rendes hasznot húznak.

Köszönöm a választ!

2013. máj. 5. 20:10
 3/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Nyilván húznak, hiszen ebből élnek. Ez üzlet mindkét félnek, persze biztosan vannak tisztességtelen speditőr cégek is.

De a kocsinak viszont mennie kell, mert csak akkor termel hasznot.

2013. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Láttam egy Belgium-Magyarország,valami üres raklapos fuvart,1400 euro volt az ár.Ez a csak a munkadíj vagy ebből kell kijönnie az üzemanyagnak meg mindennek?Persze nyíiván ebből élnek,de ahogy én számolgattam,meg amiket tudok,hogy nagyobb cégeknél mennyit lehet keresni,nekem az jött ki,hogy jobban megéri alkalmazottként dolgozni,mint saját autóval melózni.Bár simán lehet,hogy ez nem így van.
2013. máj. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!