Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Az történt hogy a nyáron nemlehet tudni mi miatt, eltávolodtunk egymástól a legjobb barátommal, azóta nem beszélünk, előtt meg azt is tudtuk hogy mikor hol van a másik! Aztán kb. 1 hónapja egyik legjobb barátnőm aztmondta hogy vegyem már észre magam, meg mondta hogy megváltoztam! De mondta hogy majd rájövök! Az a furcsa hogy a másik legjobb barátom (akivel nyár óta nem beszélek) senkinek nem mondta a mi a baja velem! És a másik bnőm sem mondta csak azt hogy majd rájövök egyszer! Ma történt hogy egy nem túl jó csaj az osztályból, nem szólt hozzám. Megkérdeztem mi a baja, és aztmondta megbántottam, és hogy kibeszéltem, sok mindent nyelt már le de ezt nem! És ezt másodjára válaszolta, elsőre aztmondta majd rájövök! ÉS az a furcsa hogy mindegyik ugyanúgy kezdődött és azóta sem beszélek egyikkel sem!
2013. máj. 6. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!