Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szeretem a...

Miért van az hogy szeretem a melegeket? (meleg lány, meleg fiú)

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Nem vonzódás,hanem nekem annyira aranyosnak tűnnek és szimpatikusnak. Meg szerintem barátoknak is kitünőek. Ugye én nem vagyok biszex vagy hasonló,és ha igen akkor mondjátok már el nekem hogy mi annak a dolognak a hivatalos neve,lécci.
2013. máj. 6. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Biszex akkor vagy ha szexuálisan vonzódsz mindkét nemhez. Attól mert melegekkel barátkozol még nem leszel meleg.
2013. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okés köszi:)
2013. máj. 6. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Tág tűrésű melegkedvelő. :D
2013. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

valószínüleg azért mert a filmekben is van meleg barátja a főhősnek :) de ettől még a legkissebb mértékben sem vagy bi

az más:)

2013. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetne több hozzád hasonló ember a Földön. :)
2013. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem értem hogy mi a baja sok embernek a transzfesztitákkal, melegekkel. Ugyan olyan emberek mint mi. Nekik is vannak érzéseik. Tehát nem ért em ezt az előitéletet.sok embernél.
2013. máj. 21. 15:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem értem hogy mi a baja sok embernek a transzfesztitákkal, melegekkel. Ugyan olyan emberek mint mi. Nekik is vannak érzéseik. Tehát nem értem ezt az előitéletet sok embernél.
2013. máj. 21. 15:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy 2x leírtam
2013. máj. 21. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán mert "ez nem normális, eltér az átlagtól"... De ha megkérdeznénk egy homofóbot, garantálom, hogy jó maga sem tudná megmondani, hogy pontosan mi is a baja a melegekkel. Nem tudna olyan ellenérveket felsorolni, amire azt mondanám, hogy "aha, végülis ez érthető".
2013. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!