Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme? Miért...

Mi az élet értelme? Miért élünk? Mi a célja a létünknek?

Figyelt kérdés
- kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről a kérdésről, nektek mi a véleményetek?

2013. máj. 6. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
a halál...
2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szaporodni
2013. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogyassz!
2013. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az élet első szakaszának az az értelme, hogy eljuss arra a szintre, hogy felismered a valóságot.


Életed hátralévő második szakaszának pedig az az értelme, hogy MEGISMERD azt, és kövesd, bárhova is vezessen.


Célja a létünknek az, hogy miután ez a földi élet véget ér egy jobb helyre kerüljünk.

Akinek nem ez a célja, annak az életnek nincs értelme. Értelmetlen, mihaszna élet.


De ez csak akkor valósul meg, hogyha nem adod fel félúton, ha nem hagyod el a már korábban felismert valóság követését. Mert ha követed, akkor egyengeti fogja az utadat amíg itt élsz és semmiben sem fogsz hiányt szenvedni. Mindened meglesz amire szükséged van. Nem a vak vágyaidat, hanem csakis azokat a dolgokat adja meg amik a javadra, hasznodra, épülésedre válnak. Szerintem megéri követni. Végül is mit veszíthetek? Aki szerint van veszteni valója ha követi, arra a nagybetűs szó egy gyakori tagadó szóval kiegészítve érvényesül.


MÉG NEM ISMERED. Hogy kit, azt szerintem nagyon jól tudod.

Kereszthalált halt az egyszülött fia. Sokan nem tudják, hogy ennek mi volt az értelme. Akkor most elmondom. Az, hogy Isten megbékéljen az emberekkel. Mert csak egy BŰNTELEN ÖNFELÁLDOZÁSA volt elég nagy ár a KEGYELEMHEZ, hogy lehessen választási lehetőséged MENNY és POKOL között. ÉLET és HALÁL között. ISTEN és SÁTÁN között.


Örök ÉLET vagy örök kárhozat. Melyiket választod? Melyik esne jobban, melyikre vágysz?


A választás jogát pedig köszönd meg Jézusnak, hogy volt benne annyi szereted, hogy meghalljon személyesen érted.

2013. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Tudod miért csináljuk ezt az egészet? Én megmondom. A 3 P.

Pénzért,

Poénból,

Pináért."

~Dancsó Péter

2014. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!