Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme az életnek?

Mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Tudom elég fiatal meg minden,de akkor is.Mielőtt ezzel jönnétek nem vagyok emós,se depressziós tini vagy ilyesmi.Csak tényleg nem értem.Egy barátnőm van de vele alig találkozunk most hogy külön suliba járunk,és ez a barátság így előbb-utóbb elmúlik majd.Rajta kivül nincsenek barátaim,csak haverok akivel ha nincs jobb dolgunk el beszélgetünk,de ők meg szemrebbenés nélkül beszélnek ki a hátam mögött,de előttem megjátsszák hogy kedvelnek.Aki nem,az maximum annyiból jobb hogy a szemembe mondja hogy nem kedvel,sőt.Amúgy ez nem tudom miért van így,családom és a (régi)barátnőm szerint is csak annyi "bajuk" lehetne velem hogy bénázok rengeteg mindennel,nem vagyok szép,se divatos és csendes vagyok,illetve néhány olyan dolog is érdekel ami a kortársaim többségét nem,esetleg hogy félig roma vagyok.(tudom erről sokaknak mi a véleménye,és megértem de nem én döntöttem a származásomról.)A régi barátnőm 100% magyar,és szerinte sem vagyok olyan mint a romák többsége(7 éve ismer),szóval nem ezért.Tetszett már 2 fiú külsőleg,de ők sem kedveltek.Szerelmes most vagyok(ez az első)de ez is viszonzatlan,neki nincs velem semmi baja egyszerűen csak baráti szinten sem érdeklem.Tanulni igyekszem mostanság(tudom későn jöttem rá,8.-os vagyok,de már ez van,nem mehetek vissza az időben).Múlt hónap végén és ebben legrosszabb jegyem 3-as,de félévkor örülök ha minden tantárgyat egyben véve meg lesz a 3-as átlag...:S Különös tehetségem se nagyon van. Szóval ha nem karrier,barátság, szerelem,vagy valamihez nagyon nagy tehetség akkor micsoda?

2012. dec. 6. 19:42
 1/5 anonim válasza:
100%
szia. én 24 éves fiú vagyok és nincs sem egy barátom sem egy normális kapcsolatom. de elfoglalom magam olyan dolgokkal amit szeretek. próbáld ezt tenni. én is ezt teszem és leszarom hogy ki dumál a hátam mögött
2012. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tanulj! Nagyon sokat! keress egy hobbit, zenélj, fuss, sportolj, sétálj, vegyél egy kutyát. Hidd el minden meg fog oldódni, csupán ez egy ilyen időszak. még fiatalm vagy.
2012. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
60%

Jaj istenem ! Mennyi minden problémája van a tizenéveseknek ! :) Szinte minden esetben a hozzáállással van a baj.Hogy pl.kibeszélnek a hátad mögött ? Ne foglalkozz vele ! Fordítsd azokra a figyelmet akiket igazán érdekelsz...Az meg,hogy olyan dolgok is érdekelnek téged,ami mást nem,na hát és ? :) Én nyíltan felvállalom,nem érdekel más véleménye,nem húzódom meg,ha ÖNMAGAMAT kell nyújtanom :)

Egyébként meg próbálj ki valamilyen hangszert,tanulj meg valamin játszani.Remek feszültség levezető! És az unalmat is elűzi.

2012. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1.válaszoló:Neked sem túl jó akkor,mert 24 évesen azért még rosszabb barátok+szerelem nélkül élni mint 15 évesen.De jó hogy így mindig lekötöd magad valamivel,és tudsz nem törődni azzal hogy mások mit mondanak.Ezt én is igyekszem elérni,eddig nem sok sikerrel.


2.válaszoló:A tanulással többé-kevésbé pár hete nincs gond,ahogy a kérdésben is írtam.Hobbim van,rengeteget szoktam rajzolni.A zenéléssel kapcsolatban van egy akusztikus gitárom.Egy ismerősöm próbált megtanítani gitározni,de nem nagyon sikerült.Azt hogy ő nem tanított jól,vagy egyszerűen nekem nincs hozzá érzékem azt nem tudom.Gitártanárra nincs pénzünk,internetről meg nem tudom ingyen honnan lehetne megtanulni,(és nem tudom behangolni sem a gitárt)pedig gitározni megtanulni tényleg szerettem volna.Futni,ugrókötelezni szoktam,tesin röplabdázni is.A kutyával is annyi a gond hogy venni nem nagyon tudnánk(de ez még megoldható lenne,hogy menhelyről vagy ilyesmi kihozni egyet),etetni stb még tudnánk(volt cicánk és neki is megvolt ilyen szinten mindene),de ha megbetegedne akkor lehet hogy orvosra nem lenne pénzünk szóval ezért nem veszünk sajnos.Igen,azt én is remélem hogy majd elmúlik.:)


3.válaszoló:Erre szokták mondani hogy mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.:)Azt pedig igyekszem elérni hogy ne érdekeljen mások véleménye,de nem igazán sikerül.A hangszeren tanulással annyi a probléma mint amit az előzőnek is írtam hogy "Egy ismerősöm próbált megtanítani gitározni,de nem nagyon sikerült.Azt hogy ő nem tanított jól,vagy egyszerűen nekem nincs hozzá érzékem azt nem tudom.Gitártanárra nincs pénzünk,internetről meg nem tudom ingyen honnan lehetne megtanulni,(és nem tudom behangolni sem a gitárt)"

2012. dec. 7. 12:30
 5/5 anonim válasza:

De fajin vagy :)

Ne aggódj nem lesz itt gond. nekem volt egy barátnőm legjobb barátnők voltunk 7 éven át de egyszer csak jól hátba támadott. Én azt mondom inkább legyen kevés de "minőségi" barátod (ha lehet ezt így mondani)

És tényleg fiatal vagy még, a te korodban én ugyan így voltam, mondjuk nekem volt ez a barátnő akiben később nagyot kellett csalódnom (nagyon fájdalmas volt).

A fiúk terén meg tényleg nem kell aggódnod, én sem vagyok szép, mégis volt pár barátom, és ismerek olyan lányt aki tényleg nagyon durván ronda, hogy az már nem is igaz, és neki is volt barátja (és nem is csúnya!).Szóval fel a fejjel!

és tényleg találj valami hobbit amivel lekötöd magad, esetleg ismerkedj a neten (én sok barátot szereztem onnan később akikkel most én sem találkozom csak 2-3 évente (!!!)

De aki érdemes a barátságodra, és a kapcsolatodra (szerelem) az hasonló mint te, és emiatt úgy is megtalál majd :)

2013. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!