Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetero lányok! Nem érdekel/izg...

Hetero lányok! Nem érdekel/izgat titeket a leszbiség? Hidegen hagy titeket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem pedig Joe Makepeace-nek van igaza. A nemi identitás szexuális jellegű, nem a párkapcsolatról szól. Van, aki egyáltalán nem akar/tud párkapcsolatban élni, de ettől még szexuális identitása van. Ha a saját nemedhez vonzódsz, homo, ha az ellentéteshez, hetero, ha mindkettőhöz, akkor biszexuális vagy. Ismétlem szexről beszélünk, nem kapcsolatról. (Igen, sokan nem tudják elképzelni egymás nélkül a kettőt, de ez inkább erkölcsi dolog, mintsem egy velünk született ösztönös viselkedés forma.) Ez a fél világ bi dolog meg... Köszönhetően a 20. századi szexuális forradalomnak manapság egyre kevesebb tabu van, amire a modern média még rá is segít. A szex mára már reklámmá nőtt, a homoszexualitás a fejlett országokban már elfogadott jelenség a homoszexualitás. Egyre több fiatal kezd a saját nemével, ennek oka lehet a lázadás, a különbözni akarás, vagy a szimpla kíváncsiság. De ettől még nem lesz minden fiatal bi- és homoszexuális. A szexuális vonzalom vegetatív, attól, hogy sokan kísérleteznek még nem lesznek melegek.

Kérdésre: Érdekel, mint jelenség, de nem izgat fel.

2013. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

A nemi identitás nem szexuális jellegű:DD

Nem vagy tisztában a fogalmakkal.

Nemi identitás ne egyenlő a szexuális orientációval.

2013. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Joe Makepeace ***** válasza:

A nemi IDENTITÁS az azt jelenti, hogy tudom-e magamról, hogy férfi vagyok-e vagy nő, meg esetleg, hogy át akarom-e operáltatni magamat...

Nem vagy tisztában a fogalmakkal!

2013. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!