Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez zaklatásnak számít?

Ez zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés
Úgy 2-3 hónapja figyeltem fel egy olyan 18-20 év körüli lányra, aki véletlenül időnként felbukkant ott ahol én. Például korábban már láttam céges rendezvényeken látogatóként, láttam egyszer bent a városban amikor egy tárgyaláson voltam, kijöttem az épületből és ő ott volt, egy rövid ideig mint egy járókelő, jött utánam, utána eltűnt. Mostanában pedig az utóbbi 1-2 hónapban délutánonként a buszmegállóban ül. Nem minden nap, de azért ott van. Amikor megérkezem vagy amikor összenézünk látom, hogy zavartan viselkedik, elkapja rólam a tekintetét, kényszeresen elkezd pakolászni a táskájában, ilyesmi. Nem tudom hogy mire gondoljak, lehet hogy csak üldözési mániám van, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a lány mindig ott bukkan fel, ahol én. Ez zaklatásnak minősül? Hogyha esetleg követ vagy ha folyton akkor van és ott ahol én?
2013. máj. 8. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy sokszor összefutsz vele, de ez egyáltalán nem minősül zaklatásnak.
2013. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mendtalife válasza:
Nem minősül annak,zaklatásnak csak az minősül ami az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás..aminek a hatása vagy a célja a személlyel szemben megalázó, ellenséges, megfélemlítő , megszégyenítő környezet kialakítása..
2013. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!