Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én fogok megbukni töri...

Csak én fogok megbukni töri érettségin? Nekem nagyon rosszul sikerült. Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
Írták páran, hogy könnyű volt meg a 90%-át meg lehetett csinálni térképpel...-.- jaja...(y),,I,,

2013. máj. 9. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

5.1-es! Én eléggé elrontottam, bár az esszével remélem meglesz a kettes. Ennek nem sok köze volt a töri tudáshoz. Pl az első feladat is nagy baromság volt, ott egyet találtam el... Végig tippeltem az egész feladatot. Az igaz-hamis bejött. Máshol nem igen van pontom. Az eszét meg a cigányokról írtam, de hogy annak mi köze a törihez...

Szerintem nehéz volt! (mint az összes többi)

2013. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is az esszéimen múlik, de hát azok se lettek valami jók, úgyhogy már nem reménykedek :/ hát ja nem sok köze volt hozzá...én is csak tippeltem és az első feladatnál én is 1-et találtam el :/
2013. máj. 10. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

háát.. sztem aki tanult 4 évig rendesen plusz még érettségi előtt is nyomatta annak biztosan könnyű volt.

a szakközepeseket sajnálom. nekik biztosan nagyon nehéz volt!

érettségire külön nem tanultam, viszont a gimiben a tanárunk olyan h számonkér rendesen, szal ragadt rám tudás bőven!

a tesztes részem épp emiatt jól sikerült.

megjegyzem, térképpel kb 2-3 feladatot lehetett megcsinálni a tesztes részből.:D

a többihez már inkább kellett a szerencse!

az esszé témák nagyon trére sikeredtek.. forrásból, atlaszból azért össze lehetett hozni valamit. a cigányokról meg lehetett rizsázni sztem!

megbukni nem fogsz..23 pontot csak elérsz a 90ből.:)

szóbelin meg bőven tudsz javítani!

2013. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok..kicsit utánanéztem.csak 11 pontot kell elérned h mehess szóbelizni nem 23-at!mert öszességében kell meglennie a 25%-nak! annyi meg csak meglesz!:)
2013. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekünk nem volt valami jó tanárunk, sokszor eltértünk mindig az óra anyagától...

szóbelizni mehetek, kiszámoltam, 15 pontot számoltam, a többi válaszomra nem emlékszek :DD meg ott vannak még az esszéim (reménykedek a 2-esben) :D mindegy már, változtatni úgy sem lehet, csak azért még is rossz

2013. máj. 12. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én gyakorlásképp most írtam meg. Tényleg elég szívatós, egy-egy emelt feladatsor is könnyebb ennél.
2022. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!