Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor is tesznek be új pirszin...

Akkor is tesznek be új pirszinget ha az előző ki szakadt?

Figyelt kérdés
Köldög pirszingem volt, de sajnos ki szakadt :S. Így is tesznek be újjat?

2013. máj. 11. 11:10
 1/7 anonim válasza:
Kellemetlen!Bátyám ugyanígy járt,csak a szemöldök pirszingjével.Megvártuk amih beforr majd mentünk a tetkószalonba és betették neki.Szerintem hasonló eset.
2013. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 11. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a hegtől függ, hogy milyen. Menj be a szalonba és kérdezd meg. Nekem pl, volt olyan piercingem aminek a helye használhatatlanul behegesedett, de volt olyan is, aminek simán a helyére szúrtak egy másikat és semmi gond vele. Igaz ezek nem kiszakadtak, hanem egyik kilökődött, a másikat kivették mert gyulladt volt folyamatosan.


Ha nem túl régi a heg, akkor a Contractubex kenőcs segíthet, bár nem olcsó. (olyan 2000Ft környékén van)

2013. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tavaly nyár közepén szakadt ki a helye ott maradt. de szerdán megyek be a szalonba. Köszönöm a választ és a segitséget :) veszek ilyen krémet :)
2013. máj. 12. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor először menj a szalonba, és csak akkor vegyél kenőcsöt ha nem szúrják be. Azt nem tudom hogy frissen szúrt ékszer környékét lehet-e vele kenni. Én a microdermalok hegeit tüntettem el vele.
2013. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben :) nagyon köszönöm szépen :)
2013. máj. 12. 13:03
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam a szalonban :) vissza tették a pirszinget :)
2013. máj. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!