Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Au Pair mennyit keres...

Egy Au Pair mennyit keres átalogsan?

Figyelt kérdés
És ezért hány órát kell dolgozni?

2013. máj. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kereset országfüggő, van erre valami törvény vagy mi. Az autpair-word.neten mintha lett volna egy táblázat erről. A munka pedig családfüggő. Én h-cs dolgoztam, reggel segítettem az apának összekészíteni a gyerekeket, délben elmentem a kicsiért a suliba. Közben porszívóztam, vasaltam, heti egyszer fürdőt takarítottam, meg minden nap főztem valamit, amit az anyuka kitalált - spagetti, valami mirelit cucc, vagy csak megmelegítettem, amit anyuka előző este főzött. Aztán anyuka hazajött du 2kor, és onnantól kezdve szabad voltam, p-szo-v pedig egész nap. Egy év alatt 3x kellett este vigyáznom a gyerekekre. Ezzel szemben barátnőm reggel felkelt, kiment fáért, tüzet rakott, megterített, összekészítette a gyerekeket, és szinte minden délután a gyerekekkel volt, sokszor szombaton is egész nap. Olyant is ismertem, aki minden, a gyerekekkel kapcsolatos dolgot intézett. Ő mosott a gyerekre, ő fürdette őket, ő fektette le őket. Nekem még az aznapi ruhájukat se kellett kiválasztanom, anyuka anyuka odakészítette, hogy mit adjak rájuk. Szóval ez nagyon változó, de azt hiszem hivatalos meg van szabva vmi heti 25 órában vagy hogy.
2013. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első válaszoló! Te ügynökségen keresztül mentél ki vagy magadnak kerestél a neten családot??? Azért kérdezem, mert én is nyárvégétől Au pair szeretnék lenni.

Köszönöm előre is, ha válaszolsz. :)

2013. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamnak kerestem. Ha gondolod, írhatsz privátot.
2013. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Németországban minimum 260 €
2013. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!