Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Verekedni akarnak...

Villácska kérdése:

Mit tegyek? Verekedni akarnak velem. Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm rámírt hogy sz*pjam le meg mindenféle hülyeséget írt, a barátnőmet szapulta. És azt mondta verekedni akar velem. mivel tudom hogy meg tudom verni, 10 centivel alacsonyabb és 10 kilóval könnyebb. tudom ez nem számít, de láttam verekedni. Biztos vagyok abban hogy meg tudom verni, de nem akarom hogy akármilyen bírósági ügy legyen belőle. De ha meg fog ütni vagy balhézik, és megint elkezdni szapulni a barátnőmet biztos vagyok benne hogy neki megyek. Nem az első verekedése lenne neki. Előttem már megvert egy nála 2 évvel fiatalabb gyereket. Nagyképű állandóan izmozik nagyra van magával. Lehet abbahagyná ezt a mindenkit meg akarok verni stílusát ha megverném. Szerintetek mi bajom lehet belőle ha ő üt meg először és én verem meg, és mi bajom lehet ha én ütöm meg először? Mind a ketten fiatalkorúnak számítunk.

2013. máj. 12. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd attól még, hogy alacsonyabb és kisebb sulyú attól még közel sem biztos, hogy megvernéd :)

Amúgy nerm tudom.

2013. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne menj bele ilyen kisded játékokba. Ne legyél benne partner.


Ha viszont rád támad, és nem hagy más választást, akkor nyugodtan védd meg magad. Lebaszol neki két Isteneset, aztán utána majd tudja hol a helye, de nem kell péppé verni.

2013. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!