Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi embert...

Szerintetek mennyi embert érdekelne egy horrorfilmekről szóló blog?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a horrorfilmeket és gondolkoztam rajta , hogy indíthatnék egy horrorfilmekről szóló blogot. Szerintetek? :D Titeket érdekelne?

2013. máj. 13. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom a horrort, azon nőttem fel, de ahhoz, h egy blogot kellően igényesen tudj vinni, nem elég pusztán a rajongás. Mindenesetre, ha megcsinálod értesíts, én kiváncsi lennék rá.:)
2013. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell privátot irogatni, elég ha a komment gombnál írsz vissza.:) Amúgy csak arra gondolok, h tudnod kell egy bizonyos szinten megfogalmazni a mondandódat, eladni a gondolataidat, mert egyébként a kutyát sem fogja érdekelni amit csinálsz. (erre van példa szép számmal) És egy blognál ugye nem hátrány ha olvassák is.:)
2013. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja értem oké :) köszi a segítséget:D
2013. máj. 14. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:
www.horrormirror.blog.hu ez a legjobb ilyen témájú oldal szerintem:) folyamatosan olvasom őket,visszamenőlegesen is:) szerintem kérdezz rá hogy lehetsz-e náluk szerkesztő vagy valami ha annyira érdekel ez a dolog :)
2013. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!