Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert romlott meg ennyire a...

Miert romlott meg ennyire a kapcsolatunk a legjobb baratnommel?

Figyelt kérdés
van egy legjobb baratnom . Mostanaban egy hulye csaj aki utal engem , es en is ot a baatsagunkat "osszerontotta". Mar 2 napja ez van(pedig a padtarsam)es ugy tunik ,hogy kibeszelt ,mert mondtak .Ez nekem nagyon rosszul esik ,mert a csaj meghivta a szulinapi buliaba is .Nem is ez lenne a gond hanem ,hogy nemtudom mi baja .Kerdeztem tole de azt mondta ,hogy semmi se .Ma egesz nap rosszul ereztem magam es elmentem ki az orvosiba,es mire visszajottem a csaj a helyemen ult.Elkuldtem a francba . utana lementunk tesire es beszeltem egy csomot a tobbiekkel akik azt tanacsoltak,hogy beszeljunk. .Ma megbeszeltuk a dolgokat a baratnommel es kibekultunk ,de most minden mas lett.Kb egy orat beszelgettunk elmondta hogy mi a helyzet ,hogy a csaj azt mondta hogy allandoan fog cs*sztetni . En igy nemtudok mit kezdeni evvel hogy a csaj allandoan a padomnal van es rohog ha elkuldom visszajon stb.. .Mondtam a baratnomnek neki ,hogy ne bizzon benne ,mert ot is atvagja .(az egesz osztaly utalja !kibirhatatlan egy szemely .Hazudozik ossze vissza meg minden)De nem tudom elhiggyem e a baratnomnek ,hogy nem mondta azokat rolam amiket hallottam? Probalok hinni neki de.....szerintetek mit tegyek ? mar nem olyan mint regen... vagjak vissza a csajnak ? vagy hagyjam hatha leszall rolam egyszer? Mar regen is voltak vitaink...mar majdnem egyszer kiteptuk egymas hajat.. . lehet irni privit is szivesen beszelgetek 14/L

2013. máj. 15. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
de ki vagy bujkálj
2013. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!