Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolcon a Vulkán Tattoo-ról...

Miskolcon a Vulkán Tattoo-ról tudnátok valamit mondani?

Figyelt kérdés

Hogy dolgoznak, mennyire megbízhatóak, milyenek az áraik, stb?

Köszi előre is.



2013. máj. 15. 15:46
 1/4 anonim válasza:
minőségtelenül dolgoznak, olyanok tetoválnak akik rajzolni se tudnak. Volt egy jó piercingesük de meghalt, azóta vmi lányka szúr piercinget de kérdeztünk tőle hogy bridge mennyibe kerül, septumot mennyiért szúr és csak lesett, azt se tudta azok mik. nekem a köldök piercingemet szúrták ott, mert a skin workshopba drágább volt és pont csak annyim volt amennyit a vulkánba kérnek, és kínomba odamentem, gondoltam ennyit csak rájuk bízhatok, de ferdén szúrták, és be is gyulladt, pedig kezeltem rendesen. Máskor bementem, mert septumot akartam a skin workshopba szuratni, de zárva voltak, elmentem és a csaj az orrsövényem alá akarta szúrni, annyira lentre, hogy még a pontot is be tudta rajzolni az orromon, hogy hova szúrja. :D mondtam hogy köszönöm ebből nem kérek. Egyszóval ha tehetném bezáratnám a kócerájt. Ha mindenképp miskolcon akarsz varratni menj a Skin Workshopba Xu Yi Lilihez nagyon szépen dolgozik, vagy egerbe a labirintusba, vagy pesten az invictusba, valamint tudom javasolni Mészáros Zoltán tetoválóművészt.
2013. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Egyik barátommal voltam, tetováltatott aztán 2 hónap után elkezdett kikopni pedig kenegette, mindent úgy csinált ahogy kell na és nem is sikerült olyan művészien a dolog ahogy azt elvárt lett volna
2013. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mia_may ***** válasza:

Szerintem nagyon rossz minőségben dolgoznak pl ez a tetkó is ronda:(

[link]

2013. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végül haverom megcsinálta kurv4jól. :D
2013. júl. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!