Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lenne jobb?...

Szerintetek hogy lenne jobb? többi lent

Figyelt kérdés
Most leszek középiskolás,és nem tudom hogy kolis legyek-e vagy bejárós,akkor mindig a hatossal kellene indulnom. Abban pedig bizonytalan vagyok hogy jól érezném magam a koleszban,sikerülne-e összehaverkodnom a többiekkel...

2013. máj. 16. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Koleszekről én még csak rosszat hallottam... Az egriről azt, hogy lopnak, a salgótarjániban kicsit "elevenek" a diákok, van olyan pesti ahol túl kicsik a szobák és nehéz bekerülni...
2013. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szolnokiról hallottál már valamit? :) amúgy lopásról meg a szívatásokról én is hallottam már de nem tudom...van aki csak jókat mondd róla
2013. máj. 16. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

lopást senki nem kockáztatja meg, mert kidobhatják miatta.


ez eleve hülyeség.


koliban meg jól fogod magad érezni, csak a társaiddal kell jól kijönni. szabadabbnak és elengedettnek fogod magad érezni. új környezet, hidd el jót tesz.

2013. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én is most leszek közép iskolás és kolis én eddig még csak jót hallottam róla és egyetértek az előző kommentelővel hogy a lopást senki nem kockáztatja meg.

Nekem is kolis volt 2 nővérem és miután leérettségiztek "a legszebb éveimet hagytam magam mögött" ezt mondták.

Légy csak bátran kolis és próbáld ki hogy milyen szerintem jól fogod érezni magad.

Ha pedig nem tetszik a kolis lét akkor pedig légy bejáros.

De én a bejárossággal meg a korai keléssel nem értek egyet.

Mert a koliban jobban kitudnád magad pihenni minthogy minden reggel felkelsz 6-kor.

2013. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


A legtöbb koliban (feltéve ha nem egyetemi) 6-kor van kelés.


(Napi ütemterv vagy hasonló, biztos kaptál te is.)


6-tól eleve nehezen aludnál, mert jön a zörgés, és a szobatársak zuhanzása stb. (mégha mondjuk 6-tól 7-ig bármikor lenne a felkelési opció is.)

2013. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!