Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnák ilyen irodai, vagy...

Hol tudnák ilyen irodai, vagy jobb közmunkára jelentkezni?

Figyelt kérdés
az az igazság a munkaügyi központ ilyen nehéz fizikait építőipari jellegűt ajánlt fel.tiszta szar...

#közmunka #lehetosegek.
2013. máj. 16. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nő/férfi vagy?
2013. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha aluliskolázott vagy akkor te csak ilyen munkákat végezhetsz!
2013. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gimnáziumi érettségim van. 23 éves fiú.
2013. máj. 16. 14:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne várj a munkaügyire, keress magadtól is, mert így sosem lesz munkád!
2013. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De tényleg ne haragudjanak meg önök ,hogy ilyen kérdéseimmel is fárasztom önöket csak tényleg jólenne valami kis egyszerűbb meló kis pénz is jó nekem.


Elég rossz mindig itthon ülni hogy sehová sem vesznek fel mikor leadom ilyen internetes álláskeresésekre profession kozigallas stb. Nem tudnának nekem valahogy segíteni?

2013. máj. 16. 14:21
 6/16 A kérdező kommentje:

nincs értelme ezeknek az internetes jelentkezéseknek sem...


Most meg vissza kellene vinnem ezt a közvetítő lapot kitöltve.

Igazából ezt a segédmunkásat elutasítottam.


Lehet belőle valami bajom ha nem viszem vissza? A lapon az van írva,hogy kitörölnek azt ennyi..

2013. máj. 16. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

23 éves fiú vagy, vagyis szinte esélytelen, hogy egyhamar irodába kerülsz... menj el, tanulj rendőrnek, legyél tiszt, és hátha beültetnek egy asztal mögé, addig viszont ne reménykedj. sajnos a mai világban már örülnöd kéne, ha esetleg bármilyen munkát kapsz, akár rakodó/árufeltöltő, vagy bármi, ugyanis pont a páromnál tapasztalom, hogy neki még az sem sikerül... nekünk jelenleg minden jó lenne, mégsem adódik semmi. szóval, ha neked nagyon nem kellenek azok a munkák, akkor szólhatnál, hogy neked hol ajánlanak ilyesmit, hátha nekünk jó lenne az is. :)


a kérdésed második fele is érdekes: jobb közmunka? szerintem olyan nincs... a helyedben én örülnék bárminek, megfognám és jó erősen megtartanám; onnan még tudsz feljebb törni, mellette még tudsz más melókat keresgélni, de legalább lenne egy kis kereseted (amit akár félreteszel, akár elszórakozod, mindenképpen nagyon jó dolog)... az viszont, h nincs semmi és hiába keresel bármit, akár már szalag mellett állósat, és ennek ellenére nem sikerül... felőrli az embert, a kapcsolatait és mindent maga körül...


szóval a segítségedet is szívesen venném, amúgy pedig sok sikert az életben!

2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó válaszoló.Röviden és tömören szerintem te Hü..e vagy!

1-Ha nem tudok hasznos tanácsot adni,Nem adok.Főleg nem olyanban amihez konkrétan fin.om sincs.Tanulj rendőrnek,szerinted olyan könnyű manapság bekerülni a rendőrség kötelékébe? Javaslom néz utána!

2-A te és kedves párod élet céljait,minősíted azzal,hogy ti bármely munkát szívesen végeznétek!

3-Az iskolai fokozatokat nem véletlen találták ki,gondolok itt -szakmunkás-érettségi-diplomára.Ezek során kellene elhelyezni a munkára jelentkezőket.Nem pedig a munkaügyiben mindenféle sz@r munkákra küldözgetni az elkeseredett jelentkezőket!(Köszönhetjük többek között Orbán Vikinek) Bocs a regényért!

2013. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor ön most mellettem áll?Ne haragudjon ,hogy rákérdezek.
2013. máj. 16. 16:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben,kedves kérdező! Azt hittem ez világos?
2013. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!