Hogy puskázzak?

Figyelt kérdés
Tz-t írunk és nm tanultam semmit :) rosszgyerektársaim segítsetek, hogy puskázzak, hogy ne vegye észre? :) olyan válaszoktól hogy ink tanuljak kíméljetek ;) rossz kislány vagyok ez van
2013. máj. 18. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a telefonod jegyzeteibe ird le amire szükséged van és amikor a tanár nem néz kapd elő a telod és csalj!
2013. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha van otthon nyomtatótok, akk gépeld be ami kell, és rohadt kicsi betűmérettel nyomtasd ki, tuti siker :)
2013. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél egy papírt a puncidba
2013. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szombat van, csak kedden kell suliba menni. Van még időd tanulni.
2013. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Puskázni egyszerűbb, mint gondolnád.

Lehet lepontozni, de én a szigorú, illemhez 100%-ban ragaszkodó osztályfőnököm mellett enni, rajzolni is tudok.

Régebben ezekért szólt, de most már vagy én lettem profi, vagy ő figyelmetlenebb.


Szóval elég szerintem ha pici papírra kinyomtatod a dolgokat, felveszel egy hosszú felsőt, és a combodra a felső alá rakod a puskát. Néha igazgasd a hajadat, ruhádat, nem fog feltűnni, kivéve ha túl sokáig bámulod.

2013. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig kb 3x puskáztam életemben és ötös tanuló voltam, most 2 éve gimiben pedig 4-es...(igen stréber vagyok)


Legutóbb viszont nekem is puskához kellett folyamodnom.

Azt csináltam hogy begépeltem egy-két évszámot töriből és a hozzá tartozó eseményeket. Kinyomtattam 3-as betűmérettel és a stabilo (tudod az a kék toll és kicsit átlátszós) tollba belecsúsztattam, rátettem a kupakor és kipróbáltam hogy működik e. Olyan jól kipuskáztam mindent arról a kis cetlikéről :D


Ennek ellenére ne szokj hozzá ehhez, mert az életben azért kell a műveltség is ;) :)


17/L

2013. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kinyomtatom, berakom zsebembe és amikor a tanár a többi gyereknek ossza ki a papirt, akkor berakom az én papirom alá, és fent a papír és a tolltartó között olvasom, és ha arra jön a tanár, becsusztatom a papir alá:) és ha már a vége fele jársz, akkor amint van lehetöséged, vedd ki a papirt, mert akkor van gáz, ha beszedi, és a puska még mindig ott van a papirod alatt:ll erre vigyázni kell, de én szinte minden nap így puskázok kb 2 éve, és még sosem kaptak el.:)
2013. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huhh ki kell próbáljaam... Jók vagytok skacok ;) Kösz... Kiváncsi vok működik-e ... Nekem elég húzós mert ott ülök első sorban középen és így elég húzós de próbálkozok... Köszcsi :)
2013. máj. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!