Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy elintézhessem, hogy megváltozott munkaképességű legyek munka miatt!?

Figyelt kérdés
van refluxom pajzsmirigy alulműködésem magas vérnyomásom de ezek nem olyan okok amik miatt lehetnék.

2013. máj. 18. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen? És arra egyáltalán nem gondolsz kedves kérdező, hogy mi lesz azokkal akik valóban megváltozott munkaképességűek?
2013. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem ,hogy aki ebben érdekelt meg hozzáértő személy ,hogy tudja-e ezt,hogy mi kell ahhoz ,hogy egy személyt megváltozott munkaképességűnek nyilvánítsanak. Nem akarok mások helyébe lépni jogtalanul! Isten ments.nem erről van szó.
2013. máj. 20. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedből rohadtul ez jön le. Akkor most mégis mit akarsz?
2013. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Figyelj én szépen válaszoltam szerintem emberi módon kultúráltan nem bunkóztam.


Ha meg csak így tudsz válaszolni a kérdésemre akkor inkább ne válaszolj az én feltett kérdésemre mert nem kötelező!

2013. máj. 20. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
?????????
2013. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es! És mi lesz azokkal, akik nem megváltozott munkaképességűek, és ezért is szenvednek hátrányt a munkaerőpiacon? Miért kell szinte "nyomoréknak" lenni ahhoz, hogy dolgozhass? Miért őket támogatják agyba-főbe?
2013. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!