Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EMS postát hogyan lehet...

EMS postát hogyan lehet nyomon követni, ill. kézbesítés előtt visszafordítani?

Figyelt kérdés
Átverés áldozata lettem.Sajnos későn kerestem rá a neten,így elküldtem a telefonom Nigériába 05.13.án hétfőn.Most ugye ünnep van, szerintetek már megérkezett?Vagy lehet még tenni valamit?

2013. máj. 19. 09:03
 1/2 anonim válasza:
69%

Ugyanígy jártunk mi is,csak mi egy laptopot küldtünk ki..Be kell menni a postára,ahol feladtad és szólni kell,h átvertek!Nekünk segítettek..1hét múlva hozták vissza a csomagot,már a nigériai postán volt!Viszont arra készülj,h a visszaposta díját ki kell fizetned.

Sok sikert kívánok Neked!

2013. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Én kíváncsi lennék milyen megfontolásból jut valakinek eszébe Nigériába telefont küldeni, amikor tele van az internet azzal, hogy ezek csalók. Google: "nigéria csalás"
2013. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!