Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem lehet a baj? Vagy mért...

Velem lehet a baj? Vagy mért nem nőttem 11éves korom ota?

Figyelt kérdés
148cm vagyok 14évesen és ugyan ennyi voltam 11évesen is.mondjuk még deszka is vagyok de az annyira nem számitana ha legalább magasabb lennék.És ezt igazából csak azért nem értem hogy mért vagyok kicsi , mert anyám is 168cm apukám 175cm és a két tesóm is 170cm fölött vannak , mamám papám is 167körül van . És mindenki 13évesen ennél magasabb volt. Ezt most azért irtam le mert ugy tudom a magasság is öröklödik.Vagy nem? Egyáltalán lehetséges hogy valaki megáll a növésbe?? Nem tudom de most nagyon kétségbe vagyok esve. Bocsi hogy ilyen hülye kérdést tettem fel de már nem tudom mi lesz velem.mert hát nem szeretném a 8.osztályt is igy kezdeni...
2013. máj. 19. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?


Nekem volt olyan fiú osztálytársam, aki 12 évesen fél fejjel alacsonyabb volt, most meg már felfelé kell néznem, hogy elkapjam a tekintetét.


Ha gondolod, elmehetsz azért orvoshoz. Olyat is ismerek, aki tényleg nem nőtt, ezért minden este szurit kellett adnia magának a combjába.


17/L

2013. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2013. máj. 20. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvos nem árthat.De lehet,hogy a nyáron nősz húsz centi semmi sem kizárt.Ha jól emlékszem a lányok növekedése 17éves koig tart,de ez nem biztos.Ha elmész dokihoz ő pontosabban meg tudja mondani.Amúgy a hormonjaid is közrejátszhatnak.
2013. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!