Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régóta gondolkozok egy tetkóba...

Régóta gondolkozok egy tetkóban, te nem tudom, h a 2 közül melyik idézetet varrassam magamra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A forráshoz csak az árral szemben lehet eljutni. VS Ha ma nem izzadok meg, holnap a könnyeim áztatnak majd.

2013. máj. 19. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
amelyik neked többet jelent.
2013. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! Amelyik Neked többet jelent. Ha egyik sem jelent igazán sokat, akkor meg minek magadra varratni? Egyébként nekem az első tetszik jobban, az nem olyan depressziós, és eleve is nagyon szeretem a forrás szót. :D
2013. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amelyik neked tobbet jelent:)

Szemely szerint nekem a masodik jobban tetszik mivel ez a tetko valahogyan jobban motival ha elolvasom ,es szamomra az en stilusomhoz kozelebb is all

Az elso szerintem tul hetkoznapi es egyszeru a masodik ezzel szemben kulonlegesebb is:)

2014. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!