Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Manóka20 kérdése:

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy penny girl-es legyek?

Figyelt kérdés
A penny girl havonta küld mindenféle lovas cuccot és én rajongok a lovakért csak hát a szüleim nem engednék.

2013. máj. 19. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mesélj nekik erről, milyen jó dolgokat küldenek ki, esetleg ha látod hogy nem igen hatotta meg őket, mondhatnád hogy a kezdőcsomag úgy is "csak" 990Ft. A magazinba benne van a következő csomag(ami már drágább), de legalább látnák ők is, hasznos dolgokat vennének e meg a továbbiakban. Olyan is van, hogy csak a magazint veszed meg, stb. Én is tagja voltam, de akkor még Pony Club volt a neve és igazából részben megértem a szüleidet, mivel tényleg nem öt forint, és hát nem mindig küldtek jó cuccokat. Minden esetre sok szerencsét :)
2013. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köüszii
2013. máj. 19. 20:39
 3/3 Dodi2013 válasza:
Nagyon jó, de nagyon már nagyon drága egy csomag. Én is kiléptem...
2014. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!