Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit hallot a Than károly-ró...

Hajdu Áron kérdése:

Ki mit hallot a Than károly-ról? Mert lehet hogy oda megyek. És előbb tudni szeretném hogy mi a pozitiv illetve mi a negativ kritika róla. Válaszaitokat kukás csak vicc vol! :D

Figyelt kérdés
kritika,Than Karoly,tudnivalók

2013. máj. 21. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
a helyesírásodat látva csakis oda való vagy:D amúgy egy rakás szar, tipikus gyűjtősuli. Hallottam egy srácról akkor szakközép környezetvédelmi tagozatra járt, 12. év végén azt sem tudta, hogy a 12 az páros v. páratlan szám... kell még erről többet tudni? Ja és a tanárok is pont odavalók, mert tanítani nem tudnak, és egy ottani magyar tanárt idézve: "13-DIKÁN" : helyesírás ott van :)
2013. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
ja és pozitív vélemény nem hinném, hogy akárkinek lenne róla:D Budapest leggázabb sulija :D
2013. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
41%
És te jártál valaha is a Thanba, vagy csak hallottad ezeket? Mert én oda járok 11. osztályba, gimnáziumba. A tanáraink igenis jók. Az meg , hogy jár oda 1-2 hülye gyerek az 10/8 iskolában előfordul.. ja és megjegyzem : 4-es 5-ös tanuló vagyok.
2013. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
És mégis mennyire követelnek a tanárok? mert egy ismerősöm odajár szakközépbe, ő is 4-es 5-ös úgy hogy nem tanul semmit, mert a dogák konkrétan olyanok hogy még józan paraszti ésszel is meg lehet írni, vagy pedig kipuskázzák, mert a tanárok sz*rnak rá. Na meg még annyit a Than-ról, hogy egy másik ismerősöm meg volt Szerbiában a sulival ilyen "csereprogram" szerű valamin pár napig és nyilván tanári kísérlettel mentek. Az első nap este a tanárok részegebbek voltak mint a diákok. Na akkor ez mi? Elviszik őket egy "idegen" országba, felelősek 18 diákért, akik amúgy még kiskorúak, és akkor isznak mint a barom... ?? Ez szerintem mindent elárul...
2013. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, még ami hirtelen eszembe jutott, mindkét ismerősöm ofője, mikor küldött valami üzenetet hogy korrepetálás lesz ekkor is ekkor stb, az elsejét úgy írta hogy 1-én, vagy 1-sején, amikor úgy van hogy 1-jén. Hozzáteszem hogy magyar-töri szakos tanárnőről van szó...nagyon jó tanár lehet, ha még írni sem tud:D


A suli arra jó, hogy átrugdossanak az érettségin, de nem tudom ha jelentkeznél felsőoktatásba, hány pontod lenne, és hova vennének fel, mert abból a suliból a továbbtanulási esély 5% alatt van... (és ezt egy ott tanító tanár mondta...)

2013. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
"1-2 hülye gyerek" jár csak oda? Akkor a szakiskola az mi? Tele van "kisebbségiekkel" késekkel járnak suliba, értelmi szintjük még az óvodásokét sem érik el... :| Hagyjuk már! -.-"
2013. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Vicces, hogy sokan mit hordanak össze a suliról:D Fél éve lassan oda járok és pozitív csalódás volt. Én is így jöttem ide, hogy mindenki azt mondta, megáshatom a síromat. Közben rájöttem miért mondják, (egyenlőre) Ez egy Gimnázium,Szakközépiskola és Szakiskola .. Nappali tagozat a Gimnázium és SZKI és délután jönnek be a szakiskolások. Délelött semmi gond nincs, normális mindenki tanárok 80%-90%-a normális és rendesen tanít, 1-2 van aki nem tud fegyelmet tartani vagy pedig nem foglalkozik annyira a diákokkal. Az, hogy nem lehet innen továbbtanulni, ez hülyeség. Ha szorgalmas vagy és rendesen tanulsz kétlem hogy nem lenne esélyed továbbtanulásra, tény nem egy erős iskola és jövőre Gimnázium se lesz de ha tanulsz és nem szólsz be se nagyobbnak se tanárnak akkor nem lesz baj szerintem.
2013. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de aki általánosban jó tanuló volt, az nyilván egy erős középsuliba megy, nem ide. Azért kérdezd meg az osztálytársaidat majd ha elballagtatok, hogy hány embert is vettek fel valamilyen egyetemre. Meg ez most mi, hogy ha "nem szólsz be" stb. Jó hogy nem rettegni kell a suliban, nehogy valaki ok nélkül beszóljon stb.-.-" végül is tényleg "jó" suli :DDD
2013. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, Gimnázium , szakközép, szakiskola...de ezeken kívül is van még mnidenféle okj-s sz*r, amivel semmit nem érsz, meg ilyen dobbantó programos szutykok, azoknak akik nem fejezték be a 8 általánost. szóval tipikus gyűjtő. És ami a normális része az a gimi, de már a szakközép része tele van érdekes figurákkal:D Egyszer néztem végig a facebook Than oldalán lévő osztályokról készült képeket....hát röhögtem kínomban :D
2013. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez egy szar! Ne ...érted ne !! Itt annyi állat van ! Ha szeretnéd hogy a nagyobbak kiküldjenek a wc ből mert ők cigizni akarnak csak nyugodtan! Vagy ha szeretnél életveszélyben élni gyere!! Pozitív vélemény nem létezik!
2016. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!