Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gyerek verekedni akar...

Egy gyerek verekedni akar velünk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Van egy c*gány származású gyerek a suliban(ált. isk.), és ránkszált mint a légy.

Speckóba jár(gyógypedagógia), és nem lehet vele beszélni. Mindig verekedni akar, 2-en 3-an vannak, mi is 3-an vagyunk, de nálunk vannak kések, bicskák stb., de nem áll le. Úgy kezdődött, hogy röhögtünk, ő meg szerintem azt hitte, hogy rajta röhögünk a haverokkal, pedig semmi bántót nem mondtunk felé, és még csak nem is néztünk rá. A szüleim sz@rnak bele, a tanárok is. Mit tegyünk? Szúrjuk le? Nem vagyunk rasszisták, de kötöszködik!Légyszi választ, hogy mit tehetnénk!



2013. máj. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ne szúrd le mert intézetbe zárnak, aztán át a börtönbe. inkább csak vedd elő a bicskát és ijesszétek meg őket .
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de mostmár barkácsoltam egy lángszórót, szóval ijesztés már meglesz. Amúgy a kormány ízig-vérig cigányvédő, még a tanárok is azok
2013. máj. 22. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
igen mert ők a kissebség és aki bántja őket csúnya rasszista
2013. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Menjetek és azt a b*d*s cigányokat tapossátok el... Verjétek fejbe őket!!! Én a helyetekben azt csinálnám h aulán verném őket h megszégyenítsétek mind a 3-at!!!
2013. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jól agyaljátok meg! De utána hordjad a bicskát, mert lehet hogy bosszút fognak állni!
2013. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!