Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnék blogot...

RandomgirlLOL kérdése:

Hogyan tudhatnék blogot csinálni? Sehogy sem sikerül! (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A Blogspoton szeretnék blogot indítani, de egyszerűen nem megy. Regisztráltam a Google-fiókba (ezt amúgy minek kell? Nem Google-fiókot akarok, hanem blogot...), de nem értem a bejelentkezés módját. Azt írja, a felhasználónevemet kéri, de amikor azt írom be, kiadja, hogy hibás az e-mailem... De ha felhasználónevet kért, akkor miért e-mail címet vár el?? Persze kutakodtam kicsit, az összes súgót, segédletet megcsináltam, hogy mi hibádzik a bejelentkezéssel, de persze semmi se oldotta meg a problémámat. Én csak egy blogot akartam, de nevetséges, hogy mennyire kacifántos az egész... Okoskodók "tanácsaira" nem vagyok kíváncsi, azok írjanak lehetőleg, akik rendesen el tudják magyarázni, hogy mit tegyek. Tudom, nem értek annyira ilyesmihez, de még sose próbáltam blogot készíteni, ennyi. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. máj. 23. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem google fiók kell, hanem gmail-es email cím!

Ha az megvan, akkor blogger.com-on beírod a gmal-es emailedet és a hozzá tartozó jelszavadat. és aztán az utasítások szerint folytatod:D

2013. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amúgy gmail-re úgy regisztrálsz, hogy google-be beírod h gmail, ott első találatra menj rá és aztán regisztráció. előző voltam, remélem segít
2013. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!