Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó pszichológus? Többi lent.

Jó pszichológus? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nagyon kéne egy JÓ, MEGBÍZHATÓ, TAPASZTALT pszichológus. Eddig voltam egy pszichológusnál, de rossz tapasztalataim vannak. Egyáltalán nem segített a problémámon, sőt mitöbb, mégjobban megijedtem. A rossz tapasztalatok miatt nem szeretnék több pszichológust látni, de már nem tudok magamon segíteni, rádöbbentem, hogy valóban segítségre szorulok, és nem akarom hogy a problémám teljesen felemésszen. Ezért szeretnék biztosra menni egy jó pszichológussal. Ha tudtok egy jó pszichológust, kérlek adjátok meg az elérhetőségét!! Nagyon fontos lenne!! Előre is köszönöm! (Budapesten lakom)
2013. máj. 23. 21:11
 1/2 anonim válasza:

Annó én is nagyon sok pszichológusnál később pszichiátnél megfordultam... Nekem Kovács Levente tudott segíteni.


https://www.youtube.com/watch?v=oFM5m8nnTRo


Nézd meg és ha érdekel privátban megadom az elérhetőségét.

2013. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Levente nekem annyira nem szimpatikus, de ha gondolod megpróbálhatod.
2014. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!