Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok elmenni pszicholó...

Hogyan tudok elmenni pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Az osztályom bánt, csúfol. Ezt én úgy reagálom le, hogy folyton mindenem fáj, hasmenésem van, görcsöl a hasam nem csak akkor amikor menzeszem van. Hétvégén viszont jól vagyok. És nem színlelek. Anyukám nem hisz nekem. Azt mondja, hogy csak nem akarok bemenni. Ami persze részben igaz is, de ezért még nem lógnék a suliból mert amit tanulunk az engem érdekel. Mégis van, hogy nem tudok elindulni a suliba, mert ülök a WC-n. Anyám fél órás monológokat tart nekem, és a végén közli velem, hogy azonnal induljak az iskolába. A bökkenő az, hogy nem megy. Ezért kéne pszichológus. Vagy pszichiáter vagy valami ilyesmi.

2013. máj. 22. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a suliban az iskola pszichológust, vagy ha nincs, akkor a gyermekvédelmi felelőst, ő megmondja, hová fordulhatsz. Kezdésnek viszont, tanuld meg megvédeni magad, ill. ne hagyd, hogy csúfoljanak, szólj vissza. Állj ki magadért!
2013. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha visszaszólok kiröhögnek. A gyermekvédelmi felelős meg fogalmam sincs, hogy mit jelent.
2013. máj. 22. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, néhányszor röhögnek, aztán leszállnak rólad, mert így már nem érdekes nekik a csesztetés, ha te nem vagy benne partner, és nem vagy hajlandó az áldozat szerepét magadra vállalni. Pedig van olyan, kérdezd meg az osztályfőnököd, vagy nézd meg a suliban a dolgozókat és beosztásokat, a honlapon biztos fent van.
2013. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg az ofodtol, h szeretnel talalkozni az iskola pszichologussal.
2013. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!