Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Aggódok egy...

Carlaa00 kérdése:

Mit tehetek? Aggódok egy barátomért, aki arc nélküli embereket lát egész nap, akik a mi hangunkon (barátai) szólítják őt. :///

Figyelt kérdés
Elküldtem őt pszichológushoz, de nem megy el, mert rossz tapasztalatai vannak. Azt mondja, hogy túléli... valahogy. De én féltem. Én sose tapasztaltam, és nem is fogok ilyet, de mit tegyek vele? Mit tanácsoljak még? Van valaki itt, akinek volt ilyen?

2013. márc. 5. 21:40
 1/3 anonim válasza:
van egy ilyen ritka betegség hogy a beteg nem látja mások arcát.. sajnos már nem tudom mi a betegség neve de próbálj rákeresni :)
2013. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Arragorn válasza:
próbáld meg neki meg magyarázni és utalni a valós szellem legendák és a rajongói szellem legendák között. a Slendernek speciel nincsen valóság alapja. D
2013. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ugrat,hogy,hogy berezelj XDDD
2014. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!