Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézhetem meg hogy hányan...

Hogy nézhetem meg hogy hányan olvassák a blogomat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy tudom ezt megnézni pedig jó lenne ha tudnám.:(

2013. máj. 23. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol irod? Blogspotnal a fenti menusorban van egy olyan h iranyitopult. Annal ott lehet
2013. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Gyakorlatilag sehogy. Vannak különféle eszközök a mérésre, de becsapós lehet. Van néhány honlapon, s tapasztalatból tudom.

A számlálók semmit nem érnek. Pl. a saját látogatásodat is számolja, frissítések is növelhetik ezt a számot.

Nézegettem anno ezeket. Volt mondjuk 50 látogató egy nap. Ebből 49 kevesebbet időzött az oldalon 2 másodpercnél, az 50-ből 30 robot volt.

Ha találsz olyan értéket, hogy valaki 40 percet volt az oldalon, sem jelenti azt, hogy olvasta is a leírtakat.


Nem érdemes hajszolni ezt. Ha valaki beleolvasott valóban az írásodba, tetszett neki, úgyis visszatér.

A többi meg mit sem számít. Ha valami módon kapsz visszajelzést, arra érdemes figyelned.

2013. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az oldal megtekintések az jelenti hogy hányan nézték meg??:)
2013. máj. 24. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Az egy számláló, mely azt mutatja, hányszor töltődött be az oldal.

Vannak mérési rendszerek, pl. a google is szolgáltat ilyent. Nagyon sok adatot gyűjt, rendszerez, grafikonokat készít.

De! Vegyük pl. az egyik oldalam mai statisztikáját (egy részletet)

Ez egy közepesen ismert, kerékpártúrákat szervező egyesület honlapja.

Ha csak egy számláló lenne, az azt mutatná, hogy 287 látogatója volt az oldalnak. Sok ingyenesen beilleszthető szkript nem is tud többet. A google-ban látom, hogy ebből 234 robot volt, 6 USA, 2 Indonézia, 7 Ausztria, 3 Szlovákia, 35 magyar.

A leghosszabb oldalon tartózkodás nem volt több 7,2 másodpercnél.

Vagyis a tényleges érdeklődés ma nulla volt.

2013. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roce válasza:
Google Analytics-sal. Mindent megtudhatsz vele, ami kellhet
2014. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!