Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nana című animében a pasik...

A Nana című animében a pasik milyen Punkok? Sima, vagy Punk Rockosok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Japán elfajzott valamik...
2013. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most miért hordod le? nekem kedvenc animém...csak tudni szeretném hogy milyen Punkok...
2013. máj. 24. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
a zenéből ítélve inkább simán rockerek mintsem punkok,az elfajzottal annyit akartam sugallni hogy már rengeteg alstílus létezik,szerintem ők valami goth és rock keverékét képviselik,a punkoknak tarajuk van és egyáltalán nem ilyen zenét játszanak.
2013. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor Kicsi Shin stílusa is inkább Rock?
2013. máj. 24. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt az animét de ha mutatsz egy olyan részt ahol főként ő szerepel vegy fellép akkor tudok mondani véleményt.
2013. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép^^
2013. máj. 24. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
egy stílus nem igazán a kinézetről szól,egy képből nem lehet megállapítani,főleg nem egy japán zenekarét,ott már olyan egyedi dolgokat visznek be az egész életstílusukba hogy ember legyen a talpán aki felismer akármelyikben valami hasonlóságot a többi stílussal.Wikipédián látom hogy ez elvileg egy punk zenekar akar lenni,hát ha összehasonlítod a Ramones, a Sex Pistols, a The Damned és a The Clash közül akármelyikkel nem sok hasonlóságot találsz.
2013. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát, ha igazából nem így néznek ki..... kicsit durvábban [link]

[link]

2013. máj. 24. 20:41
 9/10 anonim válasza:
inkább ez visual kei
2013. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de szerintem nem vagy tisztában a Visual Kei jelentésével. Sokat el lehet mondani a Nanáról, de szó sincs itt vk-ról.:)
2013. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!