Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti rúgtatok már tökön...

Lányok! Ti rúgtatok már tökön valakit? Ha igen hatásos volt? Ez biztos önvédelem lehet egy lánynak?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy kell rúgni hogy hatásos legyen? És hányszor?

2013. máj. 24. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Cipő orrával kell telibe. Ha hátulról közelít akkor a sarkával. Ha éppen magas sarkú van rajtad akkor extrának még ráléphetsz izomból a lábára.

Szerencsére nekem még nem kellett ezt alkalmaznom, de a barátom részt vett egy önvédelmi oktató képzésen, tehát ő is oktató és neki azokat is tudnia kell hogy a nők hogyan védekezzenek. Sok mindenre megtanított, de még sosem tartott órákat, azt csak kiegészítésként szerezte meg, de még nincs rá szüksége.

2013. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat! kort is légyszi!
2013. máj. 24. 21:48
 3/13 Sparr0w ***** válasza:
90%
Önvédelemhez lélekjelenlét, és kellő határozottság kell ha az nincs akkor a csőre töltött pisztoly se segít...
2013. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rúgtam. Tök mindegy, hogy az orrával rúgsz-e vagy nem, ha tökön rúgod, fáj neki, kb haldoklik a tag. xD Szóval igen, hatásos.

17/L

2013. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is ezt gyakorolni kell előtte.

Másodszor is amatőr ellen hatásos lehet - de egy profi verekedő hamar magához tér, és utána kifiléz téged.

Szóval csak akkor, ha biztos vagy magadban, és utána nagyon fürgén el tudsz futni.

Csak egy rúgásra van lehetőséged, ill. az elsőnek már hatásosnak kell lennie.

2013. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tökön de rúgtam már:D A derekába és ott haldoklott:'DDD Biztos önvédelemnek nem mondanám a gáz és paprika spray még hatásos lehet.
2013. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én is rúgtam már meg így valakit ,de am teljesen mindegy hogy hogyan csak erővel és hidd el hatásos ez a tag akiröl beszélek nem nagyon mozgot egy pár percig (kb 10)
2013. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Remélem csak megalapozott esetben használjátok ezt a dolgot mert egy jól irányzott tökönrúgás tönkre teheti az ember hátralevő életét.:D
2013. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kéne kor és hogy miért akarod megrugni. mert téll elég érzékeny szerv ( XD ) és ahogy már mondták tönkre tehheted vele az illető hátralévő életét.
2013. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert rossz környéken lakom. Nem akarom használni...
2013. jún. 23. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!