Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti rúgtatok már tökön...

Lányok! Ti rúgtatok már tökön valakit? Ha igen hatásos volt? Ez biztos önvédelem lehet egy lánynak?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy kell rúgni hogy hatásos legyen? És hányszor?

2013. máj. 24. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

NE CIPŐ ORRAL RÚGJ. 1. nem biztos hogy eltalálod valamelyik golyóját 2. ha úgy találod el, akár maradandó sérülést is szenvedhet, ha feljelent, és végül úgy találják, hogy nem volt megalapozott a tetted, akkor bizony pórul jársz.


rúgj lábfejjel, sípcsonttal boka felett, térdelj (így biztos nem lesz komoly baja, de nagyobb eséllyel eltalálod, és fáj neki ugyan úgy. Ha nem jól találod el, vagy kevésbé érzékeny arra, ha a golyói közé rúgsz, akkor nem hatásos :P. Pl egy kövér férfinek kevésbé fáj, mint egy soványnak. szóval rúgás után fuss :)

2013. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De ha utána elkap,véged!
2013. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 szatmaridavid1 válasza:
Orral (magas sarkú) és én azért mondom mert engem így rugtak tökön és össze estem és nem írok xD-t mert nem vicves mÁs gojói közé rugni 11/F
2014. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!