Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk. Nektek miért a szőke,...

Fiúk. Nektek miért a szőke, agyonfestet, nagymellű, plázapatkányok tetszenek? Akik állandóan magas sarkúban rohangálnak és facen olyan a profiljuk, hogy kinn van a fél melle és csücsörit, mint egy idióta? Már bocsánat, de én ezt nem értem! -. -

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Na! Akkor én most nem vagyok fiú? Ugyanis amiket írsz, azzal sem külön-külön, sem együtt sincs bajom, de a jelenséggel annál több.
2013. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy azok után futsz, akiknek ez jön be.
2013. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom az ilyen majmokat...
2013. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Tehát a kérdés feltevője egy löttyedts3ggű, dagadt bálna, aki szeretne olyan pasikat magának, mint akik ezek után a r1bancok után futnak. Értem én a kérdést.
2013. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
az ilyeneket kerülöm
2013. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

És ti a jóképű helyes cuki-muki pasikra?

A nem helyesre rá se néztek, ugyan már gyarlók vagyunk mindig a legjobbat akarjuk :)

2013. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Látod pont ez az, hogy nekem sem a plázak**vák jönnek be... Én az olyan lányokat szeretem, akiknek nem a ruhán, a cipőn jár az eszük. Sajnos kevés olyan lányt ismerek, akik nem ilyenek, de hiába, még smink nélkül is gyönyörűek. A plázapatkányoknál az a poén, hogy rajtuk néha már 5 liter pia sem segít sokak szerint. Én így gondolom. Egyébként meg az össze nyugati csaj ilyan elkényeztetett. (kivéve persze a keltákat, akik még megőriztek valamennyit az identitásukból)
2013. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Megválaszolom: mert ezeket a lányokat lehet a legkönnyebben arra használni, amire a férfi egy nőt akar... Ilyen egyszerű. A normális lányok nem fekszenek össze akárkivel akármikor akárhol. :D


Jöhet a kődobálás, de ez így van. Mellesleg nekem nem feltétlen ezek jönnek be. De egy tény: ürítésre ezek a legalkalmasabbak. Ha majd kapcsolatot akarok, akkor nem egy ilyen plázapatkányt keresek majd, hanem egy normális, tisztességes csajt.

2013. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Egyébként sokan vannak itt olyanok, akiknek még sosem volt kapcsolat, és igazából nem is voltak szerelmesek? (bocs, hogy itt kérdezem)

F/17

2013. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk a magas sarkú nekem eléggé bejön. Szóval azt nem baj, ha rendszeresen hord a lány. Persze nem olyan ízléstelen meg 20 cm-es példányokat, amiket a fenti plázapıcsák hordanak, hanem valami ízléses és közepesen magasat, ami hétköznapokra is jó. Meg mondjuk a nagy mell is tetszik, de csak akkor, ha természetes. Egyébként inkább legyen kisebb, mint mű. A fent leírt nőtípus pedig nekem sem jön be egyáltalán. Sem külsőben, sem viselkedés terén.


27/F

2013. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!