Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pofátlanul idegesítő interne...

A pofátlanul idegesítő internetes reklámokat nem lehet szankcionálni?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a bajom, ha mondjuk, egy weblap oldalában van egy hirdetés, a gond azzal van, hogy az utóbbi időben valami hihetetlen szemtelen módon kezdtek el nyomulni a netes felületeken a reklámok, ami az emberek nagyon nagy részét egyre jobban bosszantja, és nem, hogy érdeklődést vált ki a hirdetett termék iránt, hanem pontellenkező hatást váltva ki, erős antipátia alakul ki az adott cikk iránt.


Gondolok itt, többek között, a bazi nagy, undorító gennyes pattanásra, ami nekem általában youtube-on szokott megjelenni, aztán ott van mostanában az a "levél”, amire, ha véletlenül ráviszi az ember a kurzort, roppant idegesítő módon el kezd pittyegni, emellett nem egyszer jártam úgy, hogy felmentem egy oldalra, és megjelent valami nagyon idétlen "nyereményjáték", és addig nem tudtam belépni az oldalra, még nem jelöltem meg valami választ, de ami igazán sok az az, hogy most már a youtube-os videókon keresztül is zaklatják az embert. Úgy gondolom ez ellen az elmebeteg jelenség ellen, ami egyre jobban durvul, ideje lenne komolyabb fellépni valamilyen úton-módon.



2013. máj. 26. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Más böngészők esetében nem tudom milyen a felhozatal, de nekem a Firefoxban teljesen reklámmentesek az oldalak a különféle blokkolóknak hála. Javaslom az AdBlock Plus, AdBlock Plus Pop Up Addon telepítését.
2013. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te magad tehetsz ellene egy pluginnel a b9ngésződben...
2013. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!