Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem animésekhez szólna....

A kérdésem animésekhez szólna. Azt kédezném, hogy minden animésnek animés szobája is van? Tehát ki van rakva poszterekkel, mangák sorakoznak a polcokon, animés ruhák, parókák stb. mert énis nagyon nagy Otaku vagyok és még sincs ilyen szobám.

Figyelt kérdés
Van rajtam kívül még, valaki aki esetleg hasonló cipőben jár? :/

2013. máj. 26. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is az a szám kellene, hogy elégessem.
2013. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Az a szám megvan, amelyiken Slayers van?

Ha jól tudom 2009/2- es szám.

2013. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Csak 2011. 05-től van meg az eddigi összes, és még tart a fos előfizetésem:S a hülye kéthavi megjelenés miatt:/xdxd nekem már nem kell az újság, elég fos lett, és én is kinőttem belőle..
2013. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én már két éve animézek de csak nézem őket amit egyszer megtalálok egyszer megnézem és kész többször nem vagyok képes megnézni őket kivéve pl airy tail az most nagy kedvencem. visszatérve a kérdésedre, én (mondjuk hogy) animés vagyok de egyáltalán nincs animés szobám és nem is akarok azt. én csak egyszerüen nézem őket utálom a cosplayeket (bocsi cosplayesek) és mangából is csak a narutot me a fairy tailt tudom megnézni
2013. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
akkor nekem odadhatnád az egészet:) én meg ki válogathatnám melyik van meg,a többit oda tudnám adni az egyik ismerôsömnek^^
2013. máj. 27. 21:27
 16/22 anonim ***** válasza:
Van kettő Death Note-os meg kettő Bleach-es kb. képeslap méretű kép kirakva a falra.
2013. máj. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
nekem lene mit kpakolni, mert kaptam ajandekba is posztert meg hasonlok de ha szuleidel egyutt elsz es ok is ugyanazt a felet kell nezzek, nembiztos hogy repesnenek az oromtol...ezert, bar lellekben hatalmas otaku vagyok, ez a szoban nemigazan latszik, de ez nem is anyira lenyeg...nem nagy targedia, ha nincs kiteve poszter vagy valami...szerintem legalabis...
2013. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én japánmániás vagyok de ez a szobámon nem nagyon látszik. Még a nagy lovas korszakomat idézi. Tele van lovakkal... Talán a maneki nekos kincses dobozomon látszik... Meg a sok Mondón. De most zsebelek be majd szülinapomra pár mangát. Sokat.:) De nem túl sok animét nézek. Havonta kétszer. Inkább rajzolok.
2013. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, amíg nem vagy otaku, mert az elég sokba kerül.


üdv,

egy könyvotaku


Na, most komolyan. Az otaku a gyűjtögetős fanatikus. Én majdnem minden "fölös" pénzem könyvekre költöm. Valahol ez az otaku fogalma. A szobámról meg... lássuk csak. Van egy GunXSword wallscrollom, két Tsubasa Chronicle, egy Bleach, egy Detective Conan Ragnarök, egy Dragon Ball és egy Sailor Moon plakátom, de ezeket összetekerve tartom, mert a falon nincs hely a könyvek miatt. Van három animés figrám (két Ojamajo Doremi és egy Digimon), ezek a polcokon, két kis méretű Pikachum, 50 mangám, valamennyi Mondom és tíz animés DVD-m. Nem számolva a kiírt, nem eredeti DVD-ket, nem számolva a videókazettákat, és nem számolva a conokról gyűjtött relikviákat, például animés kulcstartók, macskafüles sapka, japán üdítősdoboz és karszalagok. Igen, aki az én szobámba belép, nyomban meg is jegyzi a következőket:

- jó sok mangám van (szerintem kevés)

- jó sok könyvem van (ja, kábé 600)

- jó sok ceruzám van


Egyébként meg nem a tárgyaktól leszel jó animés. Nekem például van pár mangám, ami már csak a helyet foglalja, vagyis helye már nem is nagyon van, legszívesebben eladnám, de nem tudom, kinek. Meg ugyebár voltak idők, kb. 2006 előtt, amikor még nem nagyon voltak animés boltok meg conok, de rajongók akkor is voltak.

2013. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Megvan a Death Note manga osszes resze, van egy-ket animes cuccom (kulcstartok es telefondiszek) meg egyetlen egy kep a Darker than Black-rol amit a baratnomtol kaptam. :) Elso latasra nem lehetne megallapitani hogy szeretem az animeket.
2013. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!