Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a legjobb fiú barátommal?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom és most ballagunk de még nincsen közös képünk és én szeretnék csinálni és azt adni neki emlékbe! De ő azt mondta h hanyagoljuk, nem tudom miért csinálja ezt!! Meg azt mondja ha elmegyek hozzájuk mit csinálunk "lecumizom"? Már nem egyszer mondott ilyet! Szerintetek mit csináljak? Nem szeretném elveszíteni meg semmi!!

14L



2013. máj. 29. 14:11
 1/4 Abygel90 válasza:

Vagy beléd van zúgva, vagy egyszerűen csak paraszt.

Értékeld át a "barátságotokat" szerintem, és vedd figyelembe, hogy te mit adsz ebbe bele, és hogy mit kapsz tőle cserébe. Tényleg barátok vagyok?

Plusz azt se felejtsük el, hogy lassan abba a korba értek, amikor már nem nagyon van barátság fiú és lány között (tisztelet a nagyon kevés kivételnek)...

2013. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon jóó barátom és tényleg szeretem de nem hiszem h akarnék tölle úgy valamit!!:)
2013. jún. 16. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeritek egymást akor megbeszeltek egy másal talákát.

Nem bucsuskottok. Istenem legalább valami értelmes dollogra kéne használni a komnikációt. Persze ha külföldön van vagy az orsszág másik végebe van tökéletesen megértelek. De ezzel legalább bebizzonosodik ,hogy ténleg szeretek egymást ha mást nem akor egy sms.

2013. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, de azért mégis szoros a barátságunk, persze ki birok nélküle hosszabb időt is de...nekünk ez egy kicsit több mint barátság.. :)
2013. júl. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!